Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Vyberte termolis, který vám bude dlouho a dobře sloužit Vyberte termolis, který vám bude dlouho a dobře sloužit
Určitě už jste někdy dostali potištěný hrneček nebo tričko s vtipným obrázkem. Všechny tyto produkty mohou vznikat díky termolisu. Je to profesionální zařízení, které dokáže... Vyberte termolis, který vám bude dlouho a dobře sloužit

Určitě už jste někdy dostali potištěný hrneček nebo tričko s vtipným obrázkem. Všechny tyto produkty mohou vznikat díky termolisu. Je to profesionální zařízení, které dokáže přenášet grafický vzor na určený povrch, typicky nějaký předmět, jako je hrnek, jiné nádobí nebo třeba textil. Přenos probíhá díky působení tepla a je velmi kvalitní a na první pohled působí velmi hezky. Pokud zvažujete pořídit termolis na hrnky, vyplatí se vědět, jak jej vybrat a na co si dát při koupi pozor.

Na co se zaměřit?

Zamyslete se především nad tím, k jakému účelu jej chcete používat. Podle toho poté vyberte velikost přístroje, resp. velikost pracovní plochy. Některé lisy mají skutečně velkorysou pracovní plochu určenou pro tisk na velké předměty, ale pro domácí použití oceníte spíše kompaktnější přístroje, které se zaměřují na potisk předmětů nepravidelných tvarů.

Cena je důležitá, ale kvalita hraje hlavní roli

Je jasné, že takový přístroje nebude stát málo, ale pokud už chcete skutečně lis pořídit, cena by rozhodně neměla být rozhodujícím faktorem. Na trhu samozřejmě najdete i levné přístroje, které koupíte doslova za hubičku, ale kvalita tisku bude pravděpodobně dost tristní.

Levné lisy také nezvládnou pracovat tak rychle, jak budete potřebovat, nebo budou postrádat některé funkce. Lis na textil může být ovládán buď ručně, nebo být maximálně automatizovaný. Pro začátečníky bude automatický přístroj lepší volbou, neboť si dokáže všechno nastavit sám a vy vlastně nemusíte do procesu tolik zasahovat.

Kde jej pořídit?

Možností je skutečně hodně. Zkuste se primárně poohlédnout na internetu a najít nějaký dobrý e-shop, který má pozitivní zákaznické recenze. Domluvte si ale, že si přístroj před nákupem osobně vyzkoušíte a ujistíte se, že jej umíte správně používat. Jen tak budete mít jistotu, že víte, jak při práci správně postupovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář