Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Na Smíchově se nabízí život v obklopení rozkvetlou zelení Na Smíchově se nabízí život v obklopení rozkvetlou zelení
Máte rádi městskou zeleň a nedovedete si bez ní představit žádné své volné odpoledne? Praha 5 nabízí anglický park, který zde zanechali jako dědictví... Na Smíchově se nabízí život v obklopení rozkvetlou zelení

Máte rádi městskou zeleň a nedovedete si bez ní představit žádné své volné odpoledne? Praha 5 nabízí anglický park, který zde zanechali jako dědictví členové dynastie Clam-Gallasů a řadu dalších míst, kde si lze odpočinout po namáhavém dnu v pracovním procesu.  

Pokud jste už uvažovali nad otázkami, které se týkají kariéry a rodiny, jistě hrála v odpovědích hlavní roli naše metropole. Kdo by v ní vlastně nechtěl žít? Nabízí totiž příležitosti, které ani krajská centra jednoduše nemají a snese také přísné západoevropské standardy. Klamovka je místem, kde se dá prožít vlastně celý život. 

Historie je tu věčně živá 

Co se vám vybaví, když se řekne Klamovka nebo Smíchov? Jistě, je to šlechtická rodina, která zde zanechala velmi atraktivní odkaz. Nové byty na Praze 5 jsou tedy zasazeny do prostředí, jímž kráčela česká i evropská historie. Výhodou je zde zejména dobrá dostupnost do centra našeho hlavního města, k zastávce MHD vede jen krátká procházka.  

Husovy sady, Mrázovka nebo Santoška, to jsou další zelená místa v docházkové vzdálenosti. Nechybí rovněž velmi dobrá občanská vybavenost, připraveno je také pestré zázemí pro sport a volný čas. Investice do nemovitostí jsou vhodné v každé době, bez ohledu na ekonomické cykly. Zhodnotí se totiž zejména v další generaci. 

smíchov byty

Vyberte si byt podle představ 

Jaké bytové jednotky jsou v nynější nabídce? Jsou to například prostorné byty 1+kk s předzahrádkou a malou terasou, ale také 2+kk s balkonem a 4+kk, kde výměra přesahuje hranici sta čtverečních metrů. Jednoduše řečeno, vyberou si bezdětné mladé páry i početnější rodiny. Chtěli byste spíše lodžii nebo dáte přednost balkonu?  

V okolí Klamovky je velmi příjemný život, který běží opravdu poklidně. Proč tedy nezkusit nezávaznou návštěvu?  


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář