Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Pomozte dětem vykročit do života! Pomozte dětem vykročit do života!
Máte čerstvě dospělé nebo dospívající děti, kterým chcete pomoci vyletět z hnízda a postavit se na vlastní nohy? Přemýšlíte, jak nejlépe investovat, aby z toho měli... Pomozte dětem vykročit do života!

Máte čerstvě dospělé nebo dospívající děti, kterým chcete pomoci vyletět z hnízda a postavit se na vlastní nohy? Přemýšlíte, jak nejlépe investovat, aby z toho měli vaše děti prospěch? Přemýšlíte nad koupí nemovitosti? Pak vsaďte na projekt Byty na Vackově.

Bydlení je jednou z největších životních investic. A domov, to je místo, kam se budete rádi vracet. Byty na Praze 3 jsou projektem, který si zaslouží vaši pozornost. Rezidence je totiž tím nelepším, co můžete v Praze z novostaveb pořídit. Moderní, architektonicky zajímavé logisticky zdařilé. Vítejte na Vackově.

Život na prestižní adrese

Rezidence se rozkládá v jedenácti domech a nabízí celkem 272 bytů. Projekt nabízí výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m2 až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Díky relativně malému počtu pater (maximálně 6 nadzemních podlaží) se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby.

Každý byt má garážové stání a sklepní kóji. Jsou situovány v podzemních podlažích. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

byty

Nový domov na Žižkově

Bydlení v Praze na Žižkově se stává prestižní adresou. Pakliže ji zvolíte za domov svým dětem i vy, budou vám líbat ruce. Na Žižkově se žije dobře a čtvrť, z hlediska budoucnosti, prosperuje a prosperovat bude. Žižkov už nyní svým obyvatelům nabízí nepřeberné množství nákupních i kulturních možností, lékařů, lékáren, škol a školek nebo sportovních center. Okolí Malešické ulice čeká v budoucnu rozvoj a nová výstavba na místě nynějšího nákladového nádraží Žižkov.

Z domu to budou mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Na Žižkově se prostě neztratí. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké. Dejte jim dárek, který je nastartuje do nového života!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář