Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Vyberte dokonalé šperky podle ročního období. Jak? Vyberte dokonalé šperky podle ročního období. Jak?
Nezáleží na tom, pro koho vybíráte šperky. Jde o jedinečný dárek pro každou ženu, které vždy uděláte radost. Musíte ale zvolit správný materiál, kámen... Vyberte dokonalé šperky podle ročního období. Jak?

Nezáleží na tom, pro koho vybíráte šperky. Jde o jedinečný dárek pro každou ženu, které vždy uděláte radost. Musíte ale zvolit správný materiál, kámen i styl. To pro mnoho mužů i žen nemusí být jednoduchá věc, když vybírají dárek pro někoho jiného. Naštěstí to můžete snadno zvládnout, když zapojíte své detektivní schopnosti. 

Pozornost je základem úspěchu 

Pozorujte, co žena nosí. Je to velmi jednoduché a zároveň vám to hodně napoví, co máte koupit. Jedinečné diamantové přívěsky se budou skvěle hodit pro jemné ženy s romantickou duší. Na druhou stranu barevnější nebo větší šperky se budou hodit pro kreativní a odvážné ženy. Musíte jen sledovat, jaký druh a styl šperků nosí žena, kterou chcete obdarovat. Podle toho se rozhodněte pro: 

  • prsteny, 
  • přívěsky, 
  • náramky, 
  • náušnice. 

Poznejte povahu ženy a vyberete dokonalý šperk 

Elegantní ženy vystavují své šperky tak, aby byly vidět. Na druhou stranu pro introverty se bude mnohem víc hodit něco menšího, co bude mít sentimentální hodnotu, ale nebude tolik přitahovat pozornost. Oblíbené diamantové náramky jsou vhodné pro každou ženu. Ozdobí její ruku a přinese jen tolik pozornosti, kolik bude sama chtít. 

Jarní a letní typ ženy 

Vybírat můžete také podle typu ročního období. Jarní typ ženy má zlatou pleť, modré oči a blond vlasy. K nim se hodí jemné šperky s teplým odstínem barvy, např. modré safíry. Letní typ ženy má chladnou pleť, modré nebo hnědé oči a růžové rty. Na nich dokonale vyniknou brilianty, diamanty nebo perly. Světlé a jasné barvy pro ně budou ideální volbou. 

Podzimní a zimní typ ženy 

Podzim přináší světlou pleť i vlasy, hnědé nebo zelené oči a pihy na tvářích. Pro tuto ženu zvolte zlato s jasnými kameny. A nakonec zimní typ ženy má téměř sněhobílou pleť a velmi tmavé vlasy. Pro tyto ženy je nejlepší bílé zlato nebo stříbro, které podpoří jejich kontrast. Nádherně budou vypadat s brilianty i perlami, ale vybrat můžete i výraznější, syté barvy kamenů. 

 

 

 

Zdroj obrázku: Nicoleta Ionescu / Shutterstock.com 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář