Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Rozvod je kolikrát vleklá záležitost Rozvod je kolikrát vleklá záležitost
Dle statistik končí rozvodem až 45% manželství. Pokud manželství z jakéhokoliv důvodu neplní svoji funkci a manželé již nevidí žádnou možnost nápravy, přijde na... Rozvod je kolikrát vleklá záležitost

Dle statistik končí rozvodem až 45% manželství. Pokud manželství z jakéhokoliv důvodu neplní svoji funkci a manželé již nevidí žádnou možnost nápravy, přijde na řadu žádost o rozvod. V tu chvíli je důležitý i výběr advokáta, který nám poskytne právní služby.

Rozvod manželství není jednoduchá záležitost

Pokud se rozhodneme k ukončení manželství, je důležitý samotný výběr právního zástupce, právníka. Při výběru se soustřeďte na to, aby váš právní zástupce byl specialistou na rodinné právo. Dobrý rozvodový právník se orientuje v rozvodovém právu, má za sebou dlouhodobou praxi a perfektně zná systém, kterým se rozvodové řízení řídí. Stejně důležitý je i lidský přístup a dostatek empatie vůči klientovi. Jedním ze specialistů na rodinné právo je advokát z Prahy Mgr. Petra Fialková.
Advokátní kancelář poskytuje právní služby v mnoha právních oblastech a rodinné právo je jednou ze specializací.

Právník nás provede celým procesem rozvodového řízení

Advokátní kancelář Mgr. Petry Fialkové si zakládá na profesionálním, individuálním a osobním přístupu. Klientovi vysvětlí základní procesy rozvodového řízení. Připraví klienta na průběh opatrovnického řízení a proberou s ním náležitosti v řízení o vypořádání společného jmění manželů. Důležité je, být ke svému právnímu zástupci upřímní. Nic nezamlčovat a ani nezveličovat, jak se o to v mnoha rozvodových procesech některé strany snaží. Jak říká Mgr. Petra Fialková, základem pro advokacii je důvěra a profesionalita. Po nastínění dané situace klientem, se předkládá několik právních řešeních případu a nejvhodnější postup se volí společně.

Advokátní kancelář zpracuje veškerou dokumentaci

Samozřejmostí v práci advokátní kanceláře je příprava a zpracování veškerých dokumentů a dohod v rozvodovém řízení. Pokud jsou v rozvodovém řízení nezletilé děti, je proces o to složitější a obě strany čeká jednání s institucí OSPOD. I v jednáních s Orgánem sociálně – právní ochrany dětí, můžete využít svého právního zástupce. Zkušený advokát má v těchto jednáních mnohaleté zkušenosti.
Nejlepší by samozřejmě bylo, manželství zachovat. Pokud to ale již není možné, je dobré vědět, kam se obrátit a kde hledat právnickou pomoc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář