Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jarní proutěný věnec na dveře. Vyrobte si ho sami! Jarní proutěný věnec na dveře. Vyrobte si ho sami!
Atmosféra vašeho útulného domova na vás může dýchat rovnou u vstupních dveří. Stačí zvolit správné dekorace. Čím dál více lidí si oblíbilo proutěné věnce.... Jarní proutěný věnec na dveře. Vyrobte si ho sami!

Atmosféra vašeho útulného domova na vás může dýchat rovnou u vstupních dveří. Stačí zvolit správné dekorace. Čím dál více lidí si oblíbilo proutěné věnce. Jsou nádhernou ozdobou a tematicky si je můžete přizpůsobit každému ročnímu období. Nemusíte tedy čekat pouze na sváteční příležitosti jako jsou Velikonoce a Vánoce. Velikonoční adventní věnec je dnes už skoro samozřejmostí, ale proč si nedělat radost i po zbytek roku. Je to snadnější, než se zdá. Pokračujte ve čtení a budete mile překvapeni.

Výroba proutěného věnce

Jarní věnce hýří barvami a veselými zvířecími motivy. Můžete si hotové už zakoupit. Pokud však toužíte po originalitě a ruční kreativní tvorbě, vyrobte si vlastní. Jak budou vypadat, záleží tedy na každém z vás. Dobrou zprávou je, že nejde o nic složitého. Proutěný korpus společně s dekoracemi jednoduše seženete například ve velkoobchodě Harasim. Dále vám pak bude stačit tavná pistole a fantazie. Jestliže si nebudete vědět náhodou rady, na internetu najdete velkou inspiraci.

Typy věnců

Standardní velikost věnce je 30 cm. Pořídit si však můžete i menší, či větší v rozměru až 70 cm. Krásnou alternativou proutěného věnce je dřevěný věnec, který můžete dát dětem na vybarvení, nebo si ho opět nazdobit dle svého vkusu. Nádherně vypadají také proutěná srdce. Jsou krásným dárkem například na Den matek, nebo jen tak někomu pro radost. Mějte na paměti, že vlastní tvorba vždy potěší mnohem více než koupený hotový produkt. Důležité je tvořit s láskou.

věnec

Zdobené proutěné věnce vás příjemně naladí hned u vchodových dveří. Hodí se však i do interiéru, kde krásně mohou zútulňovat jednotlivé pokoje. Nebojte se toho a pusťte se do práce. Uvidíte, jakou po dokončení věnce budete mít radost. A co teprve, jakmile vám návštěva bude věnec obdivovat a přát si ho od vás také vyrobit. Držíme vám palce. Zvládnou to opravdu všichni!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář