Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Práce na doma – jak se vydělává poskytováním mikroslužeb? Práce na doma – jak se vydělává poskytováním mikroslužeb?
5
Chcete si na internetu přivydělat nějakou tu korunu a nevíte jak začít? Nabídněte své schopnosti na online tržišti služeb. Jak to funguje a proč... Práce na doma – jak se vydělává poskytováním mikroslužeb?

Chcete si na internetu přivydělat nějakou tu korunu a nevíte jak začít? Nabídněte své schopnosti na online tržišti služeb. Jak to funguje a proč se do toho pustit?

Vložte svůj mikrojob

Prvním krokem je ujasnit si, co vlastně umíte. Dokážete vytvořit pěkné logo? Je vaší předností psaní textů? Zvládnete naprogramovat aplikaci? Ovládáte sociální sítě? Všechno z toho totiž můžete prodat jako službu pro někoho, kdo to tak dobře nedokáže.

Na mikrojob.cz se nejdříve zaregistrujete. Potom můžete vložit mikrojob. Nezapomeňte připojit trefný popis a reference na vaše předchozí práce, které zákazníkům lépe pomohou rozhodnout se zrovna pro vás.

Registrujte se zdarma na mikrojob.cz a vydělávejte!

Přijímejte zakázky a budujte si jméno

Máte pěkně vytvořený job se všemi náležitostmi? Teď už nezbývá nic jiného než čekat na první objednávku. V intuitivním rozhraní na mikrojob.cz najdete notifikace a soukromé zprávy. V upozorněních uvidíte, jestli si zrovna někdo neobjednal vaši službu. Pokud se tak stane, zpráva vám přijde i na e-mail. Novou objednávku je vždy potřeba potvrdit. Jakmile ji potvrdíte, zobrazí se vám odpočet času, který zbývá do termínu plánovaného dokončení.      Díky moderní grafice je orientace na stránce jednoduchá, přehledná a za čas si ji naplno osvojíte.

Splněním zakázky v požadovaném rozsahu a s kvalitním výsledkem budete získávat hodnocení a reference. To vás vyzdvihne v porovnání s konkurencí a poptávek začne přibývat.

Vydělávejte z pohodlí domova

Pokud budete opravdu dobří v tom, co děláte, můžete si vytvořit velmi pěkný přivýdělek z domova. Časem můžete rozšířit i svou nabídku mikrojobů. Nebojte se nabídnout něco nového, co konkurence neumí, a máte pocit, že by to zákazníci ocenili. Kouzlo mikroslužeb spočívá v jejich jednoduchosti a svobodném určení, jakým stylem si chcete vydělávat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář