Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Propagujte svou značku. Jak a kde? Propagujte svou značku. Jak a kde?
Jste firma nebo menší podnikatel a chcete být vidět? Dnes je ideální cestou takzvaná propagace značky neboli brandu. Jakým způsobem se vydat? Poradíme vám... Propagujte svou značku. Jak a kde?

Jste firma nebo menší podnikatel a chcete být vidět? Dnes je ideální cestou takzvaná propagace značky neboli brandu. Jakým způsobem se vydat? Poradíme vám hned 3, které patří mezi aktuálně nejvyhledávanější.

Potisk reklamních předmětů

Že svým zákazníkům nebo obchodním partnerům čas od času něco dáte, to není nic výjimečného. Nutno však připomenout, že by se mělo jednat o věc, která bude mít natištěné vaše logo. To dokáže zajistit termolis na potisk, který je brán jako moderní a zajímavý přístroj, díky kterému lze potisknout doslova cokoliv. Buď si ho pořídíte a budete se tisku věnovat sami, nebo si ho objednáte. A kde by vaše logo mělo být stoprocentně? My doporučíme:

  • Hrnky
  • Přívěsky a klíčenky
  • Kryty a pouzdra na elektroniku

Logo na vašem majetku

Máte foremní automobil? Nebo máte vzorkovou prodejnu s velkou vitrínou? To vše jsou místa, kde je možné své logo umístit. Díky tomu budete také velmi dobře vidět. A nebude vás to stát nijak velkou námahu, ani peníze. Řešením jsou řezací plotry, které dnes zajistí vytvoření jakéhokoliv motivu, se kterým může být dále pracováno. I tady platí, že tento plotr seženete jak ve velkých reklamních agenturách a tiskárnách, tak platí i to, že si ho v případě potřeby budete moci sami poptat.

Značka na oblečení

Pokud jste zvyklí chodit primárně v obleku, je rozhodně vhodné tento konkrétní bod vynechat. Pokud naopak chodíte hlavně v pracovním, je dobré myslet i na potisk vašeho firemního oblečení. A to stejné platí i o oblečení vašich zaměstnanců. Důvody jsou také jasné. Budou nejenom jednoduše identifikovatelní, ale budou také velmi dobře zapamatovatelní. Když budou u někoho vykonávat určitou práci, a tento člověk bude spokojený, sáze právě vaši firmu doporučí. I tady platí, že potisknout lze v podstatě cokoliv, stejně jako platí, že to není nic finančně náročného.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář