Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Navštivte nejkrásnější místo Nízkých Tater Navštivte nejkrásnější místo Nízkých Tater
Nízké Tatry jsou jednou z nejkrásnějších oblastí Slovenska a za jejich vrchol je obvykle považována Demänovská dolina, ve které najdeme i turistické středisko Jasná a... Navštivte nejkrásnější místo Nízkých Tater

Nízké Tatry jsou jednou z nejkrásnějších oblastí Slovenska a za jejich vrchol je obvykle považována Demänovská dolina, ve které najdeme i turistické středisko Jasná a také známé Demänovské jeskyně. Podle archeologických nálezů v dolině žili lidí již v pravěku, pak ale na dlouhá tisíciletí zmizeli a do oblasti se vrátili až na v osmnáctém století. Zatímco v zimě lákají Nízké Tatry zejména milovníky sjezdového lyžování, v letních měsících do nich míří turisté dávající přednost cyklistice či pěší turistice. Odměnou za ujeté či ušlé kilometry je jim zejména nádherná místní příroda.

Respekt k historii i komfort

V Nízkých Tatrách se dodnes zachovalo mnoho původních chat a chalup, ale zároveň se zde staví nové, které se však snaží o zachování původního rázu zdejších obydlí. Příkladem takové kombinace tradice a modernosti je i sportovní hotel Liptov, který se nachází v samém srdci střediska Jasná a nabízí pohodlné a útulné ubytování pro zimní i letní dovolenou. Hotel nabízí různě velké útulně vybavené pokoje pro rodiny, páry i skupiny přátel. V zimě jste uprostřed velkého lyžařského střediska s množstvím sjezdovek, v létě odtud můžete vyrazit po desítkách turistických či cyklistických tras.

Ubytování přímo uprostřed panenské přírody

Pokud vás neláká klasické ubytování hotelového typu, ale toužíte po větším spojení s přírodou, i zde existuje snadné řešení. Tree Houses apartmány Liptov  neboli dřevěné chatky postavené ve skandinávském stylu, které se nacházejí přímo uprostřed lesa. Chatky byly postaveny v symbióze se stromy, které je obklopují a nabízejí příjemné ubytování se vším, co během pobytu potřebujete. Každá chatka je rozdělena na spací a obývací část, její součástí je terasa, lyžárna i krb. Vzhledem k tomu, že jsou apartmány nedílnou součástí celého rekreačního areálu, mohou v případě přání jejich hosté využívat samozřejmě veškeré zdejší služby jako například wellness centrum s finskou saunou, restauraci či sportovní hřiště.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář