Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak se starat o svůj vůz zevnitř i zvenku? Zajímavé doplňky pro vaše auto! Jak se starat o svůj vůz zevnitř i zvenku? Zajímavé doplňky pro vaše auto!
Každý motorista se aspoň trochu chce starat o svůj vůz, aby působil co nejdéle jako nový. Zejména tedy v případě, pokud jste si pořídili právě... Jak se starat o svůj vůz zevnitř i zvenku? Zajímavé doplňky pro vaše auto!

Každý motorista se aspoň trochu chce starat o svůj vůz, aby působil co nejdéle jako nový. Zejména tedy v případě, pokud jste si pořídili právě nový vůz. Jak dlouho vám to vydrží, to už záleží na každém, ale mohou vám dopomoci k lepší čistotě i ochraně vozu zevnitř i zvenku nejrůznější doplňky. V našem článku se na takové praktické doplňky podíváme.

Čistota a ochrana zavazadlového prostoru

Jedním z míst ve vozidle, které je často vystaveno vyšší zátěži, to je zavazadelník. Lidově řečeno kufr. V zavazadlovém prostoru je čalounění, které se může poměrně snadno poškodit, pokud nemáte zrovna užitkový vůz. Proto se prodávají vany do kufru, které slouží jako ochrana vnitřních částí zavazadelníku. Takovou vanu si můžete pořídit:

  • Přesně na váš vůz
  • V různých barevných provedeních

Mohou být tedy dokonale rozměrově řešeny tak, aby pasovali přesně do zavazadlového prostoru vašeho vozu. Ostatně to jinak ani nejde, protože jinak by nemohly dobře plnit svou funkci. Kromě toho si je můžete pořídit v různých barevných provedeních, díky čemuž je lze dobře sladit s interiérem. Každý vůz má samozřejmě jiné čalounění, takže podle toho si potom vyberete barvu, která vám bude vyhovovat.

Ochrana tohoto prostoru je důležitá nejen proti nejrůznějšímu druhu zašpinění, ale také proti ostatním předmětům, které by mohly poškodit čalounění. Kromě toho vás taková vana zachrání i proti polití, kdy vše zůstane bezpečně právě ve vaně.

Ochrana zvenčí i zevnitř

Dalším praktickým doplňkem může být ten, který vám zpříjemní užívání automobilu, když sedíte uvnitř, ale zároveň také dokáže zlepšit vzhled či ochránit částečně exteriér. Máme na mysli deflektory. Ty nejenže zvenku vypadají dobře, ale také dokáží posloužit jako sluneční clona nebo zabránit třeba tomu, aby vám do auta napršelo, pokud pootevřete okénko za deště.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář