Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak na pohádkovou svatbu? Vsaďte na romantické prostory Jak na pohádkovou svatbu? Vsaďte na romantické prostory
Vždycky jste si přáli mít tu nejúžasnější svatbu na světě, ale nevíte jak na to? Důležitá je zejména celková romantika místa v kombinaci s pohádkovými prostorami... Jak na pohádkovou svatbu? Vsaďte na romantické prostory

Vždycky jste si přáli mít tu nejúžasnější svatbu na světě, ale nevíte jak na to? Důležitá je zejména celková romantika místa v kombinaci s pohádkovými prostorami zvoleného hotelu. Něco takového může nabídnout okolí řeky Berounky. Pojďme se společně podívat na to, jak udělat vaši svatbu opravdu speciální.

Hledáme ideální svatební místo

Zmínili jsme řeku Berounku, a tedy Český kras. V této lokalitě také naleznete hrad Karlštejn a kulisa takového středověkého hradu k organizaci netradičních svateb přímo vybízí. Hotely u Karlštejna mají skvělé zázemí a vše co budete pro svatbu potřebovat. Odnesete si odsud nezapomenutelné zážitky. A proč je toto místo pro svatbu jako stvořené? Několikrát po sobě totiž získalo ocenění pro nejlepší svatební místo v ČR. Naleznete zde:

  • 21 pokojů
  • 2 svatební pokoje HER a HIS

Pokud využijete služeb svatebních pokojů, což se při této příležitosti určitě hodí, tak vás čeká učiněný luxus. Svatební noc strávíte na pohodlných italských matracích. Naleznete zde moderní designový nábytek nebo úžasnou prosklenou koupelnu moderního střihu s volně stojící vanou. Ubytování nedaleko Karlštejna vám v koupelně poskytne také dešťovou sprchu a luxusní italské obklady. Osvětlení zajistí křišťálová světla a procházet se budete po dubové podlaze.

Nezapomeňte na doplňkové služby

Když organizujete svatbu, tak nesmíte opomenout mnoho věcí. Některé vás naplní radostí, jiné jsou nezbytné. Mezi nezbytnosti nepochybně patří domluvení svatebního fotografa nebo hudební produkce. Užít si naopak zase můžete projížďku ve svatebním kočáru nebo ochutnat místní gastronomické speciality. Hodovat můžete nejen na terase ale také na ostrově na Berounce. Pro mnoho novomanželů bude jistě nezapomenutelným zážitkem fotografie s mládětem bílého tygra což je umožněno ve spolupráci se zooparkem. Ale určitě oceníte také tradiční zvyky, jako třeba vypouštění bílých holubic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář