Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Zimní lyžovačka v zahraničí? Nejsou tu jen Alpy, vyrazte do Tater Zimní lyžovačka v zahraničí? Nejsou tu jen Alpy, vyrazte do Tater
Je pravdou, že pro nadšené lyžaře Česko nenabízí zase tolik skvělých možností. Ne že bychom neměli různorodé ski areály, ale je nutné si přiznat,... Zimní lyžovačka v zahraničí? Nejsou tu jen Alpy, vyrazte do Tater

Je pravdou, že pro nadšené lyžaře Česko nenabízí zase tolik skvělých možností. Ne že bychom neměli různorodé ski areály, ale je nutné si přiznat, že vzhledem k velikosti našich hor se nutně musíme smířit s tím, že o dlouhých sjezdech po širokých sjezdovkách si můžeme skutečně nechat jen zdát. Pokud toužíte po velehorách, většina lidí vyráží do Alp – ať už do Rakouska, Itálie nebo třeba Francie. Cestovat tak daleko se ale letos nemusí úplně vyplatit. Neustále měnící se podmínky by vám mohly návrat pěkně zkomplikovat, a to jistě nikdo nechce. Proč tedy letos nezkusit slovenské hory?

Snadná cesta, domácí prostředí

Velkou výhodou je, že se tam budete cítit jako doma. Známý jazyk, podobná nátura a domů je to, co by kamenem dohodil. Zkuste vyrazit hned na nejzápadnější okraj slovenského pohoří – do pohoří Fatra nebo západních Tater. Budete překvapeni tím, jak rozvinuté a udržované jsou zimní resorty a jak snadno si zde budete připadat jako v Alpách.

Kde se ubytovat?

Možností je skutečně mnoho, ale na sezonu bývá řada resortů několik měsíců dopředu plných. V dnešní době ale většina lyžařů spíše vyčkává na poslední chvíli, takže je možné, že se vám podaří sehnat místo v jednom z nejlepších hotelů. Eko hotel Jasná je ideální volbou pro milovníky klidu, odpočinku a přírody. Vybírat můžete z různých typů pokojů i apartmánů tak, aby to skutečně sedělo vašim potřebám a představám. Vítejte v hotelu Chopok a užijte si prvotřídní služby včetně wellness a výborného jídla. Po dni stráveném na sjezdovce může být stěží něco lepšího.

Zábava i pro nelyžaře

I když s sebou vezmete někoho, kdo třeba úplně neholduje zimním sportům, nudit se určitě nebude. Je zde spousta příležitostí k procházkám zasněženou krajinou a možnost navštívit i řadu kulturně významných míst, kde se vám bude bezpochyby líbit a rádi se do této oblasti Slovenska znovu vydáte třeba v létě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář