Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Vyrazte do lázní – za odpočinkem i pevnějším zdravím Vyrazte do lázní – za odpočinkem i pevnějším zdravím
Lázeňské pobyty jsou stále populárnější a jezdit si odpočinout právě sem je ideální variantou pro každého, kdo chce spojit příjemné s užitečným. V lázních si totiž... Vyrazte do lázní – za odpočinkem i pevnějším zdravím

Lázeňské pobyty jsou stále populárnější a jezdit si odpočinout právě sem je ideální variantou pro každého, kdo chce spojit příjemné s užitečným. V lázních si totiž nejen odpočinete, ale můžete si také užít zdravotní procedury, které vám uleví od mnoha zdravotních potíží. Kam ale za klidem a odpočinkem vyrazit? My navrhujeme vydat se za tradicí – do slovenských Piešťan. Lázeňství zde má skutečně bohatou historii, a kromě odpočinku si můžete užít i výlety po okolí.

Místní lázně jsou skvělou možností pro mladší i starší ročníky, ale zejména pobyt pro seniory Piešťany je skutečně skvělou volbou. Je zde mnoho možností, jak relaxačně trávit volný čas mezi procedurami a užívat si lázeňskou atmosféru města. Jde o noblesní město ležící na nejdelší slovenské řece Váh. Najdete zde lázeňské domy, luxusní hotely, ale i krásné a udržované parky.

S čím vám pomůžou?

Přírodním bohatstvím Piešťan jsou především dobře známé prameny a bahno. Vynikají především velmi vysokým obsahem síry. Tyto prameny se běžně konzumují v rámci léčebné kúry a stejně tak je možné si dopřát bahenní koupele nebo zábaly. Léčí se zde především pohybový aparát, ale také různé potíže nervové soustavy.

Co navštívit v okolí?

V létě byste určitě neměli vynechat známý turistický cíl Slňavu, vodní plochu, která je rájem pro všechny milovníky vodních sportů nebo i rybaření. Pokud nejste zrovna milovníci sportu, je to také skvělé místo na procházky.

Milujete-li kulturu, pak nesmíte vynechat také tajemné Čachtice, které jsou populární zejména díky příběhu proslulé čachtické paní, která se podle legendy koupala v krvi mladých panen, aby si zachovala svou krásu.

Kde se ubytovat?

Možností je spousta v oficiálních lázeňských zařízeních, ale stejně tak můžete využít služby mnoha krásných hotelů. Oblíbený je hotel Park Piešťany, kde se o vás postarají skutečně královsky.

Zdroj obrázku: Lubos K / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář