Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Správa vozového parku snadno a rychle? Toto řešení je výhrou pro každou firmu Správa vozového parku snadno a rychle? Toto řešení je výhrou pro každou firmu
Dnes má již většina malých a středních firem alespoň malý vozový park. Vyplatí se mít několik aut, které jsou k dispozici zaměstnancům nejen pro pracovní... Správa vozového parku snadno a rychle? Toto řešení je výhrou pro každou firmu

Dnes má již většina malých a středních firem alespoň malý vozový park. Vyplatí se mít několik aut, které jsou k dispozici zaměstnancům nejen pro pracovní cesty, ale třeba i v případě, kdy je jen potřeba někam zajet něco zařídit.

Správa vozového parku je ale administrativně dost složitá záležitost, která zabere spoustu času a stojí i hodně peněz. Proč to ale dělat složitě, když to dnes jde díky moderním technologiím i velmi snadno?

Mějte své vozy pod kontrolou

Pořízení vlastního vozového parku je pro každého podnikatele velmi finančně náročná. Je proto nutné mít vozy pod kontrolou a vědět, kde váš vůz právě teď je, kolik kilometrů najel apod. K tomu vám snadno pomůže monitoring vozidel pro vozidlo, které je součástí vaší firmy. Získáte tak přehled o jeho pohybu a výrazně si zjednodušíte administrativu s vedením knihy jízd. U žádné hrozné a otravné papírování, všechno bude online a snadno dostupné. Jak to funguje?

Ve voze je nainstalována GPS jednotka, která je v neustálém kontaktu s družicemi na oběžné dráze Země. Z vašeho vozu jsou tak neustále odesílány údaje o jeho poloze, pohybu, rychlosti atd. Všechny tyto informace se pak zaznamenávají do interní paměti.

Moderní technologie zefektivní práci

GPS monitoring je moderní a efektivní řešení pro každou firmu. Jednoduchá obsluha a ovládání vám zajistí, že správu vozového parku může provádět úplně kdokoliv – třeba i vy sami. Zefektivní se tak pracovní výkon celého týmu. Díky tomuto systému získáte také zvýšenou ochranu před odcizením nebo neoprávněným používáním vozidla.

Zapomeňte také na vedení knihy jízd. Tyhle metody patří do minulosti. Velkou výhodou je totiž automaticky generovaná kniha jízd a neomezená archivace dat. Stačí jen online nahlédnout do uložených dat a hned budete mít přehled o tom, kdo kam jel, jak dlouho to trvalo a kolik kilometrů najel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář