Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Schodiště z vinylové podlahy Fatra RS click vás ohromí svým minimalistickým vzhledem Schodiště z vinylové podlahy Fatra RS click vás ohromí svým minimalistickým vzhledem
Důležitým prvkem v interiéru bývá velmi často také schodiště. Je spojovacím článkem mezi jednotlivými podlažími a zároveň dokáže po estetické stránce prostor doladit do... Schodiště z vinylové podlahy Fatra RS click vás ohromí svým minimalistickým vzhledem

Důležitým prvkem v interiéru bývá velmi často také schodiště. Je spojovacím článkem mezi jednotlivými podlažími a zároveň dokáže po estetické stránce prostor doladit do požadované podoby. Je možné říci, že zejména v rodinných domech je schodiště nejčastěji využívaným místem, proto je třeba věnovat pečlivý výběr vhodného materiálu, kterým budou obložené jednotlivé schody.

Vinylové schodiště pro zákazníky, kteří vyžadují kvalitu

Stále oblíbeným materiálem je přírodní dřevo, které však patří k více finančně náročným. Existují však levnější alternativy, jež si s masivním dřevem nijak nezadají. Takové jsou například vinylové schody od firmy Supellex, jež vynikají především souměrným a minimalistickým vzhledem, který nijak nenarušují ani přechodové lišty, jež jsou vyrobené ze stejného materiálu. Celkový dojem ze schodiště vyznívá více než dobře, což už ocenila spousta zákazníků..

Fatra RS click je ideálním materiálem na schody

K výrobě schodů firma Supellex používá vinylové podlahy Fatra RS click, jež patří k top kvalitě. Vyznačují se především dokonalým designem, který napodobuje přírodní materiály, jakými jsou zejména dřeviny z celého světa. V její nabídce je na 15 různých dezénů od světlých tónů až po tmavé, z nichž je možné vybírat. Chůze po této podlaze nikoho neruší, protože má vynikající zvukovou izolaci. Povrchová úprava vinylové podlahy Fatra RS click je antibakteriální – lze ji úspěšně dát všude tam, kde chcete mít opravdu čisto. Podlaha zároveň dobře odolává běžnému domácímu ušpinění nebo chemikáliím.

podlahy

Příjemná chůze i odolnost vůči oděru

Po takovém schodišti je velmi příjemné chodit klidně i bosky. Vinylová podlaha Fatra RS click výborně izoluje také teplo – schody jsou příjemné, hřejivé na dotyk a měkké. Celkově vytvářejí výbornou akustiku, což ocení zejména rodiče malých dětí, které se během svého hraní dokážou pořádně rozparádit, a přitom jejich hlučný projev nikoho neruší.

Schody z vinylu se vyznačují snadnou údržbou. Je možné je setřít i vlhkým hadrem za použití speciálního čistícího prostředku na vinylové podlahy, protože voda jim nevadí díky polyuretanové vrstvě. Můžete po nich nechat v klidu běhat i své domácí mazlíčky. Tlapky psa ani kočky vinylové podlaze neublíží, protože je odolná vůči oděru i poškrábání. A výhody podlahy Fatra RS click ocení také osoby, které trpí alergiemi a pro něž je čisté prostředí bez prachu pro jejich zdraví zásadní.

schodiště

Vinylové schody na míru

Každé schodiště může být originál, když jeho výrobu zadáte firmě Supellex. Ta podle zákazníkových dispozic navrhne nejlepší řešení a zároveň vypracuje individuální cenovou kalkulaci.

Současně je připravena nabídnout radu a pomoc při výběru vhodného materiálu. Již zmiňovanou vinylovou podlahu Fatra RS click je možné také vhodně kombinovat s ostatními podlahami z nabídky firmy. Samotná výroba vinylového schodiště pak trvá většinou jeden až dva týdny od odeslání materiálu do výroby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář