Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Půjčka se vždy sežene Půjčka se vždy sežene
Domníváte se, že se dají problémy finančního charakteru vždy vyřešit půjčkou, nejde-li to tedy už zařídit nějak jinak? Do jisté míry máte možná pravdu.... Půjčka se vždy sežene

Domníváte se, že se dají problémy finančního charakteru vždy vyřešit půjčkou, nejde-li to tedy už zařídit nějak jinak? Do jisté míry máte možná pravdu. Ale nejednou to není zase až tak jednoduché, jak byste se třeba mohli domnívat. Protože vhodně zvolená půjčka sice může leckomu pomoci, jenže než ji tento získá, prožije si nejednou třeba i hotové peklo.

Vezměte si třeba takové bankovní půjčky. Jistě, tyto jsou už tradičním způsobem pomoci lidem, kteří občas nějaké ty peníze navíc potřebují, jenže co obnáší získání takové půjčky? Než ji někdo získá, musí prokázat svoji bonitu. Tedy musí doložit dostatečně vysoké příjmy, stabilní zdroj těchto příjmů, musí mít dobře vypadající registry dlužníků, nesmí mít nic, co by mohlo vzbuzovat třeba byť i jenom sebemenší pochybnosti. A je samozřejmé, že je to vše třeba doložit v listinné podobě a pak dlouho čekat, než se bankovní úředníci takovou horou lejster prokoušou, než vše zváží a posoudí a vynesou verdikt. Který ani po tom všem nemusí být kladný.

Hrůza, že?

Ovšem zase až tak zle být nemusí. Existují totiž i alternativy, jež lze získat daleko jednodušeji a rychleji, a přesto současně i za velice výhodných podmínek. Mezi takové možnosti patří třeba nebankovní hypotéky bez registru. Ty jsou přímo ukázkovým příkladem toho, že si lze půjčovat i bez zažívání hodně perných chvilek.

U těchto nebankovních půjček totiž nemusí být nezbytně na obtíž ani nízké příjmy žadatele, ani nějaký ten podružný záznam v registrech dlužníků, ba ani další už nabrané půjčky, exekuce na krku a tak podobně.

Tady stačí jenom dát do zástavy nemovitost a prokázat schopnost splácet, dohodnout se na konkrétních záležitostech, vše opravdu nezbytné doložit a podepsat smlouvu a rázem jsou k mání univerzálně využitelné peníze až ve výši sedmdesáti procent odhadní ceny zastavené nemovitosti. A to za podmínek, jimž se jen těžko odolává.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář