Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Prozkoumejte Slovensko a užijte si pohodlné ubytování Prozkoumejte Slovensko a užijte si pohodlné ubytování
Slovensko můžete klidně procestovat celé a v každém jeho koutu objevíte nové zážitky, nové lidi a vynikající jídlo. Trenčínský kraj je krásný a nachází... Prozkoumejte Slovensko a užijte si pohodlné ubytování

Slovensko můžete klidně procestovat celé a v každém jeho koutu objevíte nové zážitky, nové lidi a vynikající jídlo. Trenčínský kraj je krásný a nachází se na úpatí Bílých Karpat a Javorníků. Město Trenčín rozhodně stojí za návštěvu. Jeho krása vás okouzlí a místní historii i přírodu nedostanete z hlavy ještě hodně dlouho. Kde se ale ubytovat?

Nesázejte jen na samotný Trenčín

V Trenčíně i okolí jistě najdete mnoho krásných hotelů a dalších možností, kde přespat. Když se přesunete o pár kilometrů dál, můžete zažít něco krásného. Ubytování Púchov nabízí krásné a čisté ubytování, jídlo a mnoho možností na výlety. Projít se můžete na nábřeží řeky Váhy nebo do přilehlých lesů, které vás svou přírodou okouzlí.

 

Zábavu si ale užijete také v městském divadle, kině, při letních koncertech nebo na místním trhu. Folklorní slavnosti byste také neměli minout, protože něco takového v Čechách jednoduše nezažijete. Jestli vás zajímá jiný druh zábavy, máte k dispozici bary, kavárny a místní hospody, kde se budete mít zaručeně dobře a místní lidé se o vás dobře postarají.

Turistika na Slovensku nemá konkurence

Při návštěvě Púchova byste si měli prohlédnout nejen město, ale také blízké okolí. Navštívit můžete také Župní dům z 18. století nebo barokně-klasicistní kostel, který byl původně renesanční. Některé prvky renesance tam ještě zůstaly, takže po nich můžete pátrat. Pro milovníky přírody bude zajímavá nejen řeka Váha, ale také okolní možnosti pro turistiku:

  • pohoří Bílé Karpaty,
  • Javorníky,
  • Strážovské vrchy.

Budete mít s sebou i děti? Vydejte se do středověké vesnice Paseka, která je asi 50 km od Púchova. Minout byste s nimi neměli ani ZOO Bojnice, kde uvidí mnoho jedinečných zvířat a dovolenou na Slovensku si díky tomu užijí ještě trochu více. A nakonec na vás bude čekat také vyhlídková věž Čajka Bojnice, která je podobná našim stezkám korunami stromů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář