Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Problémy s erekcí začněte řešit včas! Problémy s erekcí začněte řešit včas!
Pokud nás bolí zub nebo dostaneme chřipku, většinou nemáme problém dojít si k doktorovi. Pokud je však problém intimnějšího rázu, často nám v návštěvě lékaře brání... Problémy s erekcí začněte řešit včas!

Pokud nás bolí zub nebo dostaneme chřipku, většinou nemáme problém dojít si k doktorovi. Pokud je však problém intimnějšího rázu, často nám v návštěvě lékaře brání stud. Problémy s erekcí se dnes dají velmi efektivně léčit, přesto můžou být způsobeny i vážnějším onemocněním jako je cukrovka nebo třeba vysoký krevní tlak. Proto není vhodné je podceňovat a odkládat jejich řešení.

Problém se netýká jen starších mužů

Většina lidí má stále zažité, že se problémy s erekcí týkají pouze starších mužů tak po 60 roku života. Problémy s erekcí jsou přitom velmi časté a mohou být způsobeny různými faktory. Mezi ty nejčastější patří:

  • Stres
  • Únava
  • Nadměrné pití alkoholu
  • Různé léky, například antidepresiva
  • Porucha nervů řídící erekci

Důležitá je prevence

Tím nejlepším, co můžete udělat, je problémům předcházet. V tomto případě je tou nejlepší prevencí zdravá životospráva, omezení alkoholických nápojů a kouření, dostatečný pohyb a psychická pohoda.

Co když už ale problém vznikl?

Jak už jsme zmínili, je důležité začít problém řešit včas. Odložte proto stud stranou a nechejte se vyšetřit.

Existují zpravidla dvě příčiny problémů s erekcí. Tou první je příčina psychická. Jedná se většinou o občasnou neschopnost dosáhnout erekce a vhodnou léčbou je v tomto případě psychoterapie.

S přibývajícím věkem může být problém i biologického rázu. V tomto případě zdroj problému odhalí pouze komplexní lékařské vyšetření. To většinou zahrnuje vyšetření krve, moči, RTG a ultrazvuk penisu.

Jaké jsou možnosti léčby?

Možností je celá řada. Nejčastěji jsou pro léčbu poruchy erekce užívají různé léky. Na dnešním trhu najdeme velké množství volně prodejných léků, nebo potom speciálních léků na předpis od lékaře. Je ovšem důležité dávat si pozor na různé padělky, které se bohužel na trhu také vyskytují. Příkladem za všechny je falzifikát Kamagra, což je lék na léčbu hypertenze, ale je možné jej používat i jako lék na erektilní dysfunkci. V současné době je však na jeho prodej v ČR nelegální.

Upozornění: Redakce neodpovídá za pravdivost tvrzení v tomto článku. Článek nevyjadřuje názor redakce, ani nepotvrzuje léčební účinky výše uvedeného. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář