Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Praktické doplňky i lepší vzhled vašeho vozu? Podívejte se na naše tipy! Praktické doplňky i lepší vzhled vašeho vozu? Podívejte se na naše tipy!
O každý vůz je potřeba se náležitě starat. Zejména musíme zajistit, aby byl vždy v perfektním technickém stavu. Díky tomu zajistíme také maximální bezpečnost a... Praktické doplňky i lepší vzhled vašeho vozu? Podívejte se na naše tipy!

O každý vůz je potřeba se náležitě starat. Zejména musíme zajistit, aby byl vždy v perfektním technickém stavu. Díky tomu zajistíme také maximální bezpečnost a komfort pro nás a naši posádku. To je jistě vždy prioritou každého motoristy. Ke svému vozu si můžete pořídit ale také různé doplňky, které mohou být praktické, ale také zkrátka a jednoduše mohou prostě vylepšit vzhled vašeho vozu. V našem článku se podíváme na některé z těchto doplňků, které by vás mohly zajímat.

Praktická ochrana vozu

Existuje mnoho možností, jak chránit náš vůz před vnějšími vlivy. Velkému opotřebení v průběhu času musí čelit také samotná karoserie vozu, což je pochopitelné. Zejména potom lak. Ten přichází nejčastěji k újmě na určitých exponovaných místech, kde zkrátka dostává nejvíce zabrat. Tady vám může velmi pomoci deflektor přední masky, který dokáže chránit kapotu vozu, což je právě jedno z exponovaných míst. Ochrání ji nejen před odletujícími kamínky, ale třeba také před hmyzem. Jistě víte, že hmyz nalepený na přední kapotu jde po delší době umýt velmi špatně. Jak ale vlastně deflektor kapotu chrání? Je to velmi jednoduché:

  • Ovlivňuje proudění vzduchu okolo kapoty
  • Zmírní dopady znečištění na kapotu

Právě díky úpravě proudění vzduchu kolem kapoty už nedostává kapota tolik zabrat odletujícími kamínky a hmyzem. V konečném důsledku to pro vás znamená také usnadnění údržby, protože nebudete muset vůz tak často čistit.

Staré poklice kazí vzhled vašeho vozu

Nyní se pojďme podívat na vzhledovou stránku vozu, která dokáže udělat opravdu hodně. Pokud máte klasická kola s ocelovými disky, máte na nich pravděpodobně poklice. Pokud však máte starší auto, mohou být tyto poklice již značně opotřebené. Klidně i od předchozího majitele, pokud se jedná o vůz z druhé ruky. Doporučujeme si objednat poklice přímo pro váš vůz, nebo jakékoliv poklice, které se vám budou líbit více. Každý totiž ví, že kola se na vzhledu auta velmi podepisují.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář