Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Poradíme vám, co pořídit své ženě k výročí Poradíme vám, co pořídit své ženě k výročí
Výročí vztahu nebo svatby se blíží a vy nevíte, co koupit své lásce? Netrapte se. Rozhodně v tom nejste sami. Mnoho mužů netuší, co... Poradíme vám, co pořídit své ženě k výročí

Výročí vztahu nebo svatby se blíží a vy nevíte, co koupit své lásce? Netrapte se. Rozhodně v tom nejste sami. Mnoho mužů netuší, co koupit pro svou drahou polovičku. Ženy jsou často náročné a většina mužů netuší, co by je potěšilo. Naštěstí existují věci, na kterých se dokáže shodnout téměř každá ženy. Poradíme vám, co by se jí mohlo líbit.

Společný čas ocení každá žena

Možná vás to ani nenapadlo, ale samotná večeře k výročí může být dar. Objednejte něco speciálního, např. zážitkovou degustaci jen pro vás dva. Romantická večeře se svíčkami a vynikajícím jídlem potěší každou ženu. Klasickou volbou jsou také šperky. Náušnice Oliver Weber se hodí pro každou ženu, která náušnice nosí. S takovým dárkem také neuděláte chybu.

Udělejte radost i sobě

Následující dárek je pro vás oba. Pořiďte své ženě sexy prádlo, které si poté budete užívat společně. Ženy milují krásné prádlo a každá žena se chce svému muži líbit. Vybírejte podle toho, co se vám líbí, ale také myslete na osobnost své lásky. Stejně tak můžete pořídit nějakou zajímavou hračku do postele nebo partnerskou hru, která vás zpestří milostný život. Ten ale podpoří také:

  • domácí masáž horkými kameny nebo masážním olejem,
  • wellness pobyt plný romantiky.

Klasika, která se neomrzí

Parfém se může zdát jako klišé. Když se trefíte do oblíbené značky a vůně své ženy, bude vám jistě vděčná. Chybu neuděláte ani kyticí z jejích oblíbených květin. A šperky Oliver Weber budou také dokonalou možností, ať zvolíte náhrdelník, náramek nebo zajímavou brož. Další sázkou na jistotu je oblíbený nápoj vaší milované. Jestli má oblíbenou značku šampaňského nebo vína, teď je nejlepší čas na koupi.

 

Koupit toho samozřejmě můžete mnohem více, ale bez kytice se vaše výročí zaručeně neobejde. A největší radost uděláte své milované polovičce, když si na vaše výroční vzpomenete a vynaložíte jakékoli úsilí na to, abyste jí vykouzlili úsměv na tváři.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář