Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Pojištění majetku aneb jak je sjednat krok po kroku Pojištění majetku aneb jak je sjednat krok po kroku
Dnes už vám nic nebrání. Sjednejte si pojistku přes internet, jednoduše, diskrétně a s velkou časovou úsporou, není přeci žádný důvod chodit na kamennou pobočku... Pojištění majetku aneb jak je sjednat krok po kroku

Dnes už vám nic nebrání. Sjednejte si pojistku přes internet, jednoduše, diskrétně a s velkou časovou úsporou, není přeci žádný důvod chodit na kamennou pobočku a zbytečně zde trávit odpoledne ve frontách. Nemusíte být počítačovým expertem, protože sjednání je velmi snadnou záležitostí i pro ty, kteří si se světem online ještě zase tolik nerozumějí.

Hotovo může být už za pár minut, opravdu, se vším všudy – zadáte kontaktní údaje a vepíšete několik dalších čísel, která jsou potřebná pro výpočet ročního pojistného a ověření totožnosti. Jinak řečeno, opravdu se tedy není čeho bát…

Bouřka nebo třeba jen zabouchnuté klíče

Je důležité, spoléháme se na něj každý den. Zkrátka pojištění majetku, věc, kterou bychom rozhodně neměli podceňovat. Formulář pro jeho sjednání je velmi jednoduchý, kromě základních osobních dat a údajů o nemovitosti – přesná adresa, uvedení, zda jde o byt nebo klasický RD – už postačí jen jediné další číslo.

Kolik metrů čtverečních má vaše nemovitost? Přesně z tohoto údaje se vypočítá paušální částka. O té pak můžete klidně přemýšlet, případně ji potvrdit a rovnou sjednat smlouvu. Pomocí několika kliknutí, více opravdu není nutné. Kromě základních rizik budete mít v ceně i takzvaně katastrofická rizika, kryto bude například rozbití skla nebo případ, kdy dojde ke zkratu na elektromotorech. Napáchá škody zvěř? I tehdy se nemusíte obávat, že půjde o tzv. výluku z pojištění.

pojištění

Komplexní pojištění aneb nejoblíbenější pojistka současnosti

Dnes je prostě klíčové – pojištění proti blbosti je velmi známé a každý o něm jistě už někdy dříve slyšel. Tato forma pojistky je oblíbená napříč generacemi. Nejen proto, že může přijít ke slovu dnes a denně, můžete třeba nedopatřením shodit elektro z regálu v obchodě nebo způsobit další podobnou hmotnou škodu. Co s tím? Je nutné samozřejmě vše uhradit, ale dobře sjednaná pojistka znamená, že budete mít nulovou spoluúčast.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář