Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Pečujte o krásu své pleti přírodně. Zbavíte se vrásek bez rizika poškození toxickými látkami Pečujte o krásu své pleti přírodně. Zbavíte se vrásek bez rizika poškození toxickými látkami
Pleť přirozeně stárne, to je zcela nevyhnutelný proces, který nelze zastavit, nicméně lze jej alespoň zpomalit a usměrnit. Existuje samozřejmě nepřeberné množství různých krémů,... Pečujte o krásu své pleti přírodně. Zbavíte se vrásek bez rizika poškození toxickými látkami

Pleť přirozeně stárne, to je zcela nevyhnutelný proces, který nelze zastavit, nicméně lze jej alespoň zpomalit a usměrnit. Existuje samozřejmě nepřeberné množství různých krémů, sér a mastiček, jež slibují zázračné účinky, ale zkušenosti ukazují, že naší pleti vždy nejlépe prospívá přírodní řešení. Naší pleti škodí kromě věku také sluneční záření, smog nebo nezdravý životní styl. V boji proti vráskám ale vsaďte na přírodní produkty a jistě neprohloupíte.

Obnova pleti zevnitř

Pokud vás trápí vrásky a stárnutí pleti, zkuste tomu přizpůsobit i vaši stravu. Nejlepším vyhlazovačem vrásek je mrkev. Můžete si ji dopřávat jak syrovou, tak i vařenou. Dodáte tak vaší pleti živiny zevnitř a podpoříte její přirozenou regeneraci. Podobnou službu udělá červená řepa nebo rajčata.

Květy pro krásu

Velmi účinným prostředkem pro redukci vrásek je užívání opunciového séra. Používání opuncie fíkové dokáže zajistit omlazení pleti a skvělý liftingový účinek. Koupit toto sérum můžete zejména na e-shopech, zaměřujte se skutečně na séra čistě přírodní s vysokým obsahem účinných látek.

České bylinky pomáhají stejně dobře

Velmi dobrou službu vám udělá měsíček lékařský. Má vysoký obsah organických kyselin a díky tomu velmi rychle a efektivně regeneruje pokožku. Podél můžeme nalézt i velmi nenápadnou čekanku, jejíž nať stačí zalít horkou vodou a nechat louhovat. Nálev pijte dvakrát denně a čekejte na skvělé výsledky.

Retinol užívejte jen v zimě

Pro své vyhlazující účinky je dobře známý i retinol. Dokáže velmi efektivně vyhlazovat jemné vrásky a celkově pleť uzdravuje a vyživuje. Užívání retinolu je nicméně omezeno zejména na období zimy, kdy pleť není vystavena slunečnímu záření (nebo jen minimálně). Tato látka je totiž silně fotosenzitivní a při současném vystavení pleti slunci se mohou objevit nežádoucí pigmentové skvrny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář