Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Originální dárek v podobě nejen trička Originální dárek v podobě nejen trička
Vánoce jsou již za námi, ale jistě máte během celého roku ještě hodně příležitostí potěšit vaše blízké dárkem. Také často přemýšlíte, co darovat k narozeninám... Originální dárek v podobě nejen trička

Vánoce jsou již za námi, ale jistě máte během celého roku ještě hodně příležitostí potěšit vaše blízké dárkem. Také často přemýšlíte, co darovat k narozeninám nebo k svátku? Inspirujte se. Oblečení nebývá zrovna dárkem, kterým byste někomu vyrazili dech, patří mezi tak tzv. měkké dárky, pokud ale do svého dárku dáte nápad a originalitu, jistě potěšíte i tričkem nebo mikinou. Mít přeci takový kousek, který nikdo jiný nemá, to už stojí za to, nemyslíte?

Tričko, mikina nebo něco jiného

V nabídce, ze které si můžete vybrat originální dárek, případně pokud si chcete udělat radost pro sebe, najdete několik druhů, ze kterých můžete vybírat. Jistě vás zaujme, že si můžete v nabídce najít svoji oblíbenou barvu a vhodnou velikost. Kupte si trička s potiskem a udělejte radost svým blízkým nebo sobě. V nabídce najdete jak trička pánská, dámská, tak i dětská. Kromě toho vybírejte z dalších produktů:

  • Mikiny
  • Spodní prádlo
  • Tašky a vaky
  • Ponožky

Kvalitní materiál

Trička i ostatní produkty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Trička jsou vyrobena ze 100 % bavlny a s kvalitním sítotiskem. Tzv. sítotisk spočívá v protlačování barvy na materiál přes síto, případná místa, která mají zůstat bílá, se obarví bílým lakem, který musí mít správnou konzistenci. Kupte si potištěné pánské mikiny, dámská trička, nebo můžete udělat radost svým dětem, které určitě zazáří ve školce nebo ve škole s originálním tričkem a budou hvězdou třídního kolektivu. V nabídce naleznete také krásné ručníky, placky, můžete také využít vlastního návrhu potisku nebo své rodině darovat dárkový poukaz. A když se trochu odvážete a kousků pořídíte více, obdarovaný bude neobyčejný od ponožek až po mikinu. Už jste si vybrali dárek pro manželku nebo pro dítko? Neváhejte, i když jde o měkký dárek, určitě svým výběrem uděláte radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář