Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Nová generace pneumatik pro náročné a off-roadové podmínky Nová generace pneumatik pro náročné a off-roadové podmínky
Stavební pneumatika CAMSO, nástupce populární řady SKS XTRA, patří mezi nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Nabídne vám výborný poměr cena/výkon a pomůže snížit provozní... Nová generace pneumatik pro náročné a off-roadové podmínky

Stavební pneumatika CAMSO, nástupce populární řady SKS XTRA, patří mezi nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Nabídne vám výborný poměr cena/výkon a pomůže snížit provozní náklady. V neposlední řadě poskytuje zvýšenou životnost, lepší trakci a vyšší odolnost proti bočnímu průrazu díky eliminaci typické slabiny konstrukce boční stěny pneumatiky. Vylepšený dezén odvádí nečistoty a odstraňuje kusy zeminy a kamení z cesty dříve, než mohou způsobit poškození.

Nové obutí pro těžkou stavební techniku

Léta zkušeností nabytých vývojem pneumatik těžce zkoušených náročným terénem v plném zatížení, jsou dnes přetaveny do tohoto dostupného modelu. Typická stavební pneumatika rozměrů 10-16,5 je tak ideálním kandidátem zajišťujícím kvalitní obutí pro vaši techniku a zároveň neméně hodnotnou úsporu vašeho rozpočtu. Získáte zejména:

  • zdokonalený samočistící efekt
  • lepší trakce v těžkém terénu díky velmi hlubokému vzorku
  • patentovaný systém Impact Guard – ochrana proti bočnímu průrazu

Osvědčený kanadský výrobce s dlouholetou historií Camoplast Solideal, zkráceně CAMSO, je vhodnou volbou v mnoha kategoriích použití. Jeho produkty najdou své uplatnění z největší části pochopitelně ve stavebním průmyslu, ale také třeba v zemědělství. V nabídce pro nejobvyklejší použití figuruje také pneumatika rozměrů 12-16,5 stejné aktuální řady, která rovněž disponuje všemi výše uvedenými vlastnostmi. Výrobce uvádí, že celková životnost nové řady pneumatik se zvýšila o 30 %, odolnost bočnice pak o 10 % oproti předchozímu modelu.

Široký výběr pro široké spektrum použití

Mezi další rozměry, které lze u tohoto výrobce poptávat, patří také největší z uvedených variant, tedy rozměr 14-17,5. Všechny pneumatiky disponují vysokou zatížitelností a tlakují se na 5,20 baru u nejmenšího modelu, na tlak 5,50 baru pak u modelů s většími rozměry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář