Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Máte novou firmu? Reprezentativní adresa vám přiláká klienty Máte novou firmu? Reprezentativní adresa vám přiláká klienty
Možná si říkáte, že sídlo firmy můžete mít prakticky kdekoliv. To máte samozřejmě pravdu. Pokud jste si koupili ready made společnost, často je tam... Máte novou firmu? Reprezentativní adresa vám přiláká klienty

Možná si říkáte, že sídlo firmy můžete mít prakticky kdekoliv. To máte samozřejmě pravdu. Pokud jste si koupili ready made společnost, často je tam nějaké sídlo již v ceně. Jedná se ale o základní službu, která pouze nabídne k dispozici adresu, typicky někde v bytovém domě, kde reálně nikdy nic řešit nebudete a nikdo vás zde nezastihne. Taková firma však nemusí na klienty působit příliš dobře.

Obchodního partnera nechcete odradit

Pokud občas potřebujete přizvat obchodního partnera k osobnímu jednání, není optimální to řešit u vás doma. Proto ani není optimální umístit sídlo firmy v bytě. Mnohem lepší je zřídit si virtuální kancelář. Za nevelký měsíční poplatek můžete získat opravdu hodně. Jsou to především:

  • Reprezentativní prostory
  • Prestižní adresa

Něco takového na vašeho obchodního partnera už přece jen bude působit jinak. Za relativně málo peněz jednoduše máte možnost získat jako virtuální sídlo zázemí kancelářské budovy v centru města, kterou byste si jinak nemohli při standardním pronájmu dovolit. Tyto kanceláře vám poskytnou také služby v podobě příjmu či přeposílání korespondence a můžete samozřejmě využívat zdejších zasedacích místností ke schůzkám. K dispozici bývá prezentační technika a další podstatné vybavení.

Nepotřebujete zázemí?

Pokud jste začínající podnikatelé a nepotřebujete schůzovat s obchodními partnery ani se nesetkáváte osobně s klienty, tak je přesto dobré na sídle ušetřit. Typicky je to vhodná situace pro mladé internetové firmy, které se teprve rozbíhají. Jejich pole působnosti je výhradně online. Registrační sídlo se vyplatí právě takovým typům firem, protože je levnější a zajistí vám adresu tam, kde potřebujete. To samé platí ale také pro zahraniční podnikatele. Pokud podnikáte přes hranice a jako Čech budete chtít využít třeba bratislavskou adresu, je to jedna z možností, jak ji získat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář