Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Kam vyrazit v Praze? TOP místa, kam zajít, když jste v hlavním městě Kam vyrazit v Praze? TOP místa, kam zajít, když jste v hlavním městě
Praha je městem, kde zavítá ročně miliony turistů. Pokud právě cestujete přes Prahu, nebo jste do Prahy vyrazili na výlet, případně jste tady noví... Kam vyrazit v Praze? TOP místa, kam zajít, když jste v hlavním městě

Praha je městem, kde zavítá ročně miliony turistů. Pokud právě cestujete přes Prahu, nebo jste do Prahy vyrazili na výlet, případně jste tady noví a neznáte to tady, určitě se vám budou hodit tipy, kam v Praze vyrazit. Která místa tedy nevynechat, abyste si odnesli nějaký zajímavý zážitek? Záleží samozřejmě, co právě hledáte, ale na některé zajímavé lokality se podíváme v našem článku. Zároveň zmíníme taková místa, která jsou možná trochu nedoceněná a nepatří k těm nejvíce navštěvovaným a notoricky známým. Jsou to často ale také místa, která mají v oblibě i místní, což je obvykle nejlepší doporučení.

Výlety a vyhlídky

Prvním zajímavým místem, které doslova láká k pěkné procházce za hezkého počasí, je Náplavka na Rašínově nábřeží. Můžete se zde posadit na některou z okolních lodí, které jsou zároveň také kavárnami, restauracemi nebo bary. Je odtud pěkný výhled na Hradčany a můžete pozorovat labutě na vodní hladině.

Pokud se vám líbí výhledy na Prahu, určitě by neměla uniknout vaší pozornosti Střecha Radost. Ta je skvělým novým místem kam v Praze vyrazit, jste-li společensky naladěni. Můžete sem přijít jen tak na drink, nebo se zaměřit na některý z programů, kde jsou oblíbené:

  • DJs a tančírna
  • Letní kino
  • Cvičení
  • Komentované vyhlídky

Kultura a společenský život

Máte rádi trochu té kultury a historie? V tom případě rozhodně navštivte Anežský klášter Na Františku. Pocházím z roku 1231 a zajímavostí je, že nemá pouze duchovní symboliku, ale slouží dnes jako galerie. Potěší vás bezplatný vstup.

Kavárna a restaurace s názvem Cross Club může rovněž zaujmout milovníky kultury a umění, i když tentokrát trochu v netradiční podobě. Provokativní plastiky a sochy se rozhodně stanou ozdobou i vašeho Instagramu.

V Praze samozřejmě můžete vyrazit na celou řadu zajímavých akcí a festivalů, které se konají průběžně po celý rok. Tady se vyplatí sledovat aktuální akce v Praze, aby vám nic zajímavého neuniklo. V Praze si mezi společenskými a kulturními akcemi nemůžete nevybrat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář