Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Je lepší zvolit vanu nebo sprchový kout? Je lepší zvolit vanu nebo sprchový kout?
Možná právě stojíte před rozhodnutím, co do své nové koupelny vybrat. Ne každý má možnost umístit zde jak vanu, tak i sprchový kout, proto... Je lepší zvolit vanu nebo sprchový kout?

Možná právě stojíte před rozhodnutím, co do své nové koupelny vybrat. Ne každý má možnost umístit zde jak vanu, tak i sprchový kout, proto si chtě nechtě musí zvolit pouze jednu variantu. Pojďme se nyní podívat na výhody obou a třeba vám následující řádky s rozhodováním pomohou.

Vana jako klasika i nevšední zážitek

V minulosti vévodily většině koupelen vany. Ať už se jednalo o malý panelákový prostor, nebo velký byt, vana byla prostě klasika. I když jsme se dnes, co se navrhování interiérů týče, posunuli někam jinam, stále patří vana mezi oblíbené součásti našich koupelen. Na trhu je seženeme v rozmanitých tvarech, velikostech i materiálech. Vybrat si lze z moderních designů i retro či stylových solitérů přesně tak, aby nám vana pasovala ke stylu naší koupelny i do prostorových možností. V oblibě jsou jak obdélníkové, tak rohové i masážní vany. V dnešní uspěchané době si člověk dopřeje rád chvilku odpočinku a relaxace a přesně to pohodlná vana může poskytnout.

Vanu ocení také rodiny s malými dětmi, které zde zažijí nejednu vodní bitvu. Příjemným kompromisem může být také vana doplněna o sprchovou zástěnu, kdy se spojí příjemné s užitečným. Na své si tak přijdou milovníci sprchování i ti, co si rádi dopřejí horkou koupel plnou pěny.

Sprchový kout pro každého

Už dávno neplatí, že sprchový kout je určen jen na sprchování a do malých koupelen. Moderní technika pokročila zdárně kupředu a nabídka je dnes více než bohatá. Stále seženeme jednoduché sprchovací kouty, které zaberou díky důmyslnému otevírání dveří málo místa, vyberou si však i nároční zákazníci, kteří čekají něco víc. Masážní trysky, hluboká vanička, pohodlné sedátko, led osvětlení nebo i příjemná hudba a dostatek prostoru doplněný moderním designem, to vše může poskytnout sprchový kout. Je pravdou, že sprchy jsou praktičtější pro osoby, které mají pohybové problémy, vybaví-li svůj kout vhodně umístěnými madly a sedátkem, pak si již nemusí dělat starosti s každodenní očistou a zpříjemní si pobyt ve sprše i odpočinkem. Nadále zůstávají sprchové kouty oblíbené mezi těmi, co se nechtějí zdržovat napouštěním vany a dopřejí si raději rychlou osvěžující sprchu, kdykoliv je potřeba.

 

Ať už si vyberete jedno či druhé řešení, je důležité, abyste byli s výsledkem spokojeni. Moderní technika, odolné použité materiály jednoduché na údržbu a efektní design jsou dnes samozřejmostí, a tak není problém vybrat si vybavení přesně podle svých představ.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář