Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jaký zvolit střih při výběru spodního prádla? Jaký zvolit střih při výběru spodního prádla?
Pokud chodíte „naostro“ a nehodláte se absolutní svobody pohybu vzdát ani za cenu nepříjemných zdravotních rizik, neztrácejte čtením tohoto článku čas. Nově nabyté poznatky... Jaký zvolit střih při výběru spodního prádla?

Pokud chodíte „naostro“ a nehodláte se absolutní svobody pohybu vzdát ani za cenu nepříjemných zdravotních rizik, neztrácejte čtením tohoto článku čas. Nově nabyté poznatky by vám nebyly k ničemu. Nedozvíte se totiž nic jiného než rozdíly mezi čtyřmi hlavními střihy pánského spodního prádla. Protože právě střih hraje při výběru spodků hlavní roli a každý, kdo jeho význam zpochybňuje, dělá velkou chybu.

Trenýrky

Jasná volba pro milovníky pohodlí. Pánské trenýrky jsou dokonce natolik komfortní, že je v domácím prostředí s oblibou nosí i ženy. Nabízí spoustu prostoru, netlačí, větrají… ale mohou být i na obtíž. To když si je vezmete pod upnuté kalhoty.

Vyznavači volnějšího oblečení na trenky nedají dopustit. K nejlépe hodnoceným patří české pánské trenky STYX. Poznáte je na první pohled podle stylového designu.

Boxerky

Navzdory všem kladům trenýrek jsou nejprodávanějším druhem pánského spodního prádla boxerky.  Ty přitom trenky na první pohled velmi připomínají. Rozdíl však poznáte ihned poté, co se do nich nasoukáte. Nejsou volné, ale přiléhavé. Obepnuté proporce poutají pozornost opačného pohlaví, a navíc jsou praktické při sportování.

Boxerky se vyrábí v různých provedeních a na své si přijdou příznivci velmi kratších nohavic (tzv. trunk boxerky) i ještě o něco minimalističtějšího střihu.

boxerky

Slipy

Bylo dřív vejce, nebo slepice? Těžko říct. Před boxerkami však byly slipy, to je na tuty. Oproti nim jsou upnutější, což někdo vnímá jako výhodu. Nosí je především muži, kteří by nesnesli nohavičky přes stehna.

Co se týče estetiky, záleží na úhlu pohledu. Pro muže menšího vzrůstu jsou dobrou volbou, protože opticky nezkracují nohy. A pokud si vyberete stylový model, za který by se nestyděl ani Cristiano Ronaldo nebo David Beckham (oba jsou propagátoři slipů), rozhodně si neuděláte ostudu.

Tanga

Patří do nejznámější čtyřky, ale nejsou příliš rozšířená. Tanga zepředu vypadají jako slipy, zadní část tvoří pouhá šňůrka. Vzhledově jsou téměř identické s dámskými tangy. Jejich příznivci (a mimo jiné i řada sportovců) nedají dopustit na vzdušnost, odpůrci poukazují na to, že více odhalují, než zakrývají. Většina lidí se shodne na tom, že jde spíše o střih, který se hodí pro občasné milostné hrátky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář