Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jaké jsou trendy materiály mezi sedačkami? S těmito nešlápnete vedle Jaké jsou trendy materiály mezi sedačkami? S těmito nešlápnete vedle
Přemýšlíte, co by vašemu interiéru dodalo na exkluzivitě? Rádi byste vhodně a vkusně oživili váš obývací pokoj, ale nevíte, jak to správně udělat? Dominantou... Jaké jsou trendy materiály mezi sedačkami? S těmito nešlápnete vedle

Přemýšlíte, co by vašemu interiéru dodalo na exkluzivitě? Rádi byste vhodně a vkusně oživili váš obývací pokoj, ale nevíte, jak to správně udělat? Dominantou každého obývacího pokoje je sedací souprava. Díky pár jednoduchým krokům může i váš obývák vypadat jako od profesionálního interiérového návrháře!

Trendy sedačky můžou být téměř jakékoliv – látkové, kožené, z eko-kůže, ale i v různých kombinacích jmenovaných materiálů.

Sedačky čalouněné látkou

Látkové sedačky se těší stále velké oblibě. Může za to jednoznačně největší barevná škála, obrovský výběr mezi vzory, ale i různé složení potahových látek. A samozřejmě nesmíme opomenout ani příznivou pořizovací cenu. Díky širokému spektru tvarů a kombinací tak může být váš obývák laděn do jakéhokoliv stylu i barvy.

Díky vyspělým technologiím se nemusíte bát, že se sedačka hned umaže a zničí. Stačí ji pravidelně impregnovat speciálními přípravky na bázi nanočástic a sedačka bude proti špíně a tekutině chráněná. V případě nehody ji pak jednoduše otřete.

sedačka

Čalouněná sedačka je hebká, útulná a přitom se snadno udržuje. Sedačka Greco, JENA NÁBYTEK

Kožené sedačky jsou nadčasové

Kožená sedačka zase dodá interiéru nadčasový design a láká na jednoduchou údržbu. Při znečištění ji stačí lehce otřít, a když ji 2x do roka naimpregnujete, vydrží ve skvělé kondici téměř napořád. Hodí se prakticky do jakéhokoliv interiéru – moderního i staršího. Ve srovnání s látkovými sedačkami je však o poznání dražší.

Eko kůže jako levnější alternativa

Levnější alternativou ke kůži je eko-kůže, materiál, kterýž se co do kvality i vzhledu vyrovná kůži. V poslední době vytlačuje i dříve používanou koženku, která ale nevydrží – při kontaktu se solí má tendenci praskat.

Eko kůže je syntetický dvouvrstvý materiál, kdy spodní vrstvu tvoří 100% bavlněný úplet, horní vrstva je 100% polyuretan. Od pravé kůže je sedačka z eko-kůže k nerozeznání, avšak na ceně je rozdíl opravdu znatelný.

Eko kůže v kombinace s látkou

Hledáte něco originálního? Potom vsaďte na kombinaci jednotlivých materiálů. Doporučujeme sladit elegantní eko kůži s nějakým zajímavým látkovým čalouněním. Tím získáte pohodlnou sedačku s  nádechem luxusu.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv materiál sedací soupravy, rozhodně nešlápnete vedle ani s jednou z uvedených alternativ. Záleží jen na vašem vkusu, prostoru a finančních možnostech.

sedací souprava

Kombinace luxusní eko kůže a nadčasové látky dodá interiéru originální nádech. Sedačka Enro, JENA NÁBYTEK


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář