Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak zepšit svou paměť i koncentraci? Jak zepšit svou paměť i koncentraci?
Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), zvaný také ginkgo biloba, je dvoudomý opadavý strom. Dřevina je oblíbena pro neobvyklý tvar listů. A k čemu se tato zázračná rostlina používá? Na léčbu se dají využít... Jak zepšit svou paměť i koncentraci?

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), zvaný také ginkgo biloba, je dvoudomý opadavý strom. Dřevina je oblíbena pro neobvyklý tvar listů.

A k čemu se tato zázračná rostlina používá? Na léčbu se dají využít jak plody, tak extrakt z listů. V lékárnách a bylinných obchodech se dá Ginkgo biloba zakoupit ve variantě tablet, čajů či různých mastí. Čaj a masti si samozřejmě můžete vyrobit i doma. Musíte však dávat pozor na předávkování. Doma těžko odhadnete, kolik listů na čaj je potřeba a také jak je jejich výluh silný. Při předávkování může dojít ke střevním problémům, nebo naskočí vyrážka. Těhotné a kojící ženy by raději podomácku vyráběné léčivo neměly konzumovat vůbec.

Ginkgo biloba je především zázračná rostlina na posílení paměti a soustředěnosti. Pomáhá prokrvovat mozek i končetiny, odstraňuje pocity netečnosti a únavy a celkově napomáhá k lepší duševní pohodě. Má velké antioxidační účinky a díky tomu je prospěšná alergikům v jejich boji proti pylům. Pomáhá také astmatikům, zlepšuje zrak, sluch i senilitu.

Jak vidíte, tato rostlina je vhodná na mnoho nemocí, problémů a poruch. Využití proto najde ve studentském pokoji, stejně jako v domově seniorů. Zatímco první si s ní zlepšují paměť a koncentraci při učení na zkoušky, druzí si pomáhají od špatně prokrvených končetin, ztrátě paměti, špatnému zraku a spoustě jiných problémů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář