Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak vytvořit fotokalendář krok za krokem Jak vytvořit fotokalendář krok za krokem
I když se to možná nezdá, konec roku se blíží. Někteří možná ještě nehledí tzv. za roh a nový rok nevyhlíží, najdou se ale... Jak vytvořit fotokalendář krok za krokem

I když se to možná nezdá, konec roku se blíží. Někteří možná ještě nehledí tzv. za roh a nový rok nevyhlíží, najdou se ale i tací, kteří třeba již plánují dárky na Vánoce. Oblíbeným dárkem pod stromeček jsou fotoprodukty, jejichž popularita neustále roste. Poradíme vám, jak vytvořit fotokalendář krok za krokem.

Nejdříve vyberte, kde budete kalendář vyrábět

I když už možná máte jasno v tom, komu kalendář plný fotek nadělíte, nejdříve musíte vybrat, u koho si ho necháte udělat. Možností je totiž v dnešní době opravdu hodně, bohužel ne všude se můžete spolehnout na kvalitu. S výběrem určitě nepospíchejte, klidně si dopřejte dostatek času, podívejte se na recenze a doporučení. Výborným hodnocením se může pochlubit FotoZeus, který se dlouhodobě těší rozrůstající základně spokojených zákazníků.

Zvolte správný formát

Pokud už víte, kde si necháte fotokalendář vyrobit, stojí před vámi další neméně důležitý úkol: musíte rozhodnout, jestli chcete kalendář na stěnu, nebo stojací. Stojací kalendáře mohou mít dva formáty – týdenní nebo čtrnáctidenní. Při týdenním formátu se vám na jedné straně zobrazuje jen daný týden, u čtrnáctidenního formátu pak máte na jedné straně fotokalendáře týdny dva.

Rozhodněte se pro design

Fotoprodukty jsou skvělé v tom, že z velké části můžete rozhodovat o tom, jak bude výsledný produkt vypadat. I v případě fotokalendáře si můžete vybrat z několika typů designů a motivů. Jistě tak v poměrně široké nabídce dokážete najít takový motiv a styl, který vám nebo dotyčnému, pro kterého budete kalendář s fotkami vyrábět, dokonale sedne.

Nezapomeňte na důležitá data

Při tvorbě fotokalendáře máte možnost zasahovat i do jednotlivých dnů v tom smyslu, že na určitý den v roce můžete napsat nějaký vzkaz. Je to skvělá příležitost, jak například připomenout důležitá data – narozeniny, svátky, výročí a podobně. Máte možnost vybrat styl písma, jeho velikost i barvu a vzkaz tak dokonale přizpůsobit svým představám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář