Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak vybrat lednici? Jak vybrat lednici?
5
Při výběru lednice do domácnosti je nezbytné zohlednit celou řadu faktorů. Na následujících řádcích se dozvíte, jaký typ lednice je pro vaši domácnost nejlepší... Jak vybrat lednici?

Při výběru lednice do domácnosti je nezbytné zohlednit celou řadu faktorů. Na následujících řádcích se dozvíte, jaký typ lednice je pro vaši domácnost nejlepší volbou?

Druhy ledniček a jejich přednosti

Lednic dnes existuje celá řada druhů, přičemž vybrat si lze lednice americké, jednodveřové, kombinované, monoklimatické a pultové.

Americké ledničky jsou ideálním řešením pro rodiny, které mají větší množství členů. Jejich objem může být až úctyhodných 500 litrů. Tyto ledničky se otevírají na obě strany a sestávají z celé řady poliček a zón, do nichž je možné potraviny roztřídit. K vybavení amerických ledniček patří i rozličné chytré doplňky, ať již se jedná o nápojový automat nebo výrobník ledu. Je pochopitelné, že takto velká lednice má o něco vyšší spotřebu.

Kombinované lednice disponují chladicí a mrazicí částí. Protože mají oddělené dveře, spoří značné množství energie. Potenciální zájemci si mohou zvolit, jestli chtějí mít mrazák nahoře nebo dole. Oblíbenějším řešením je mrazicí část vespodu, protože se lidé nemusí ohýbat dolů pro chlazené potraviny.

Moniklimatické ledničky nemají mrazicí část. Představují ideální volbu ve chvíli, když majitelé vlastní samostatný mrazák jako druhou doplňkovou lednici. Tyto ledničky se hodí především do velkých provozů.

Ve studentských bytech se lze nejběžněji setkat s pultovými lednicemi, stejně tak si je často kupují nenároční strávníci. Jejich popularita je zapříčiněna nízkou pořizovací cenou i spotřebou energie. Cenou za tyto výhody bývá vyšší hlučnost.

Koupě ledničky je věda

Při výběru ledničky je nezbytné přihlížet k pestrému spektru různých faktorů. Zohlednit je nutné hlavně energetickou třídu, objem, hmotnost, hlučnost, ale i klimatickou třídu a funkci. Jen tak se je možné rozhodnou pro ledničku, která bude přesně splňovat cíl, s nímž byla zakoupena.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář