Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak se to mohlo stát? Než se ptát, raději mějte uzavřenou pojistku proti blbosti! Jak se to mohlo stát? Než se ptát, raději mějte uzavřenou pojistku proti blbosti!
To snad není možný, to je nechtěně! Sice banální nehody vznikají neúmyslně, to však neznamená, že z nich nevyplývají finanční důsledky jako v případě, že někomu... Jak se to mohlo stát? Než se ptát, raději mějte uzavřenou pojistku proti blbosti!

To snad není možný, to je nechtěně! Sice banální nehody vznikají neúmyslně, to však neznamená, že z nich nevyplývají finanční důsledky jako v případě, že někomu v kavárně rozsednete brýle položené na sedačce, drcnete do stolu, ze kterého svrhnete tablet na zem, a praskne displej nebo vaše dítko rozbije nedopatřením v hotelu zrcadlo. Za všechny tyto nehody musíte zaplatit. Může být ale hůř! Třeba, když srazíte lyžující seniorku na svahu v italských Alpách a zlomíte jí nohu a vzniknou jí doživotní následky.

Pojistka proti blbosti znamená klid v životě

Jen představa účtu, který by vám přišel za léčení a následnou rekonvalescenci, vás přivádí do mdlob? Právě kvůli takovým nechtěným nehodám byste si měli dobře rozmyslet, zda neuzavřete pojištění proti blbosti ještě dnes. Tuto pojistku lze sjednat s pojistnou částkou až 10 milionů korun, v tom případě budete moci v klidu rekreačně lyžovat na svazích Alp i se projíždět na in-line bruslích po promenádě v Turecku.

pojistka

Pro celou rodinu

Pojistka proti blbosti se navíc nevztahuje jen k vaší osobě, ale k celé domácnosti, proto můžete mít jistotu, že dojde k plnění při nehodě vašeho dítěte i družky. Vztahuje se také na domácí zvířata, vyjma psů a koní, ty se musí připojistit. Sjednat lze pojištění u pojišťovny ERGO ve čtyřech variantách, ve kterých se odlišuje pouze maximální pojistná částka. Jak již bylo řečeno, v nejvyšší variantě se jedná o 10 milionů korun, v ostatních o 3, 5 a 7 milionů korun. Pojistka má celosvětovou platnost, proto se nemusíte bát vyjet kamkoli do ciziny na výlet nebo dovolenou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář