Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak poznat kvalitní matraci Jak poznat kvalitní matraci
Víte, kolik času strávíme v posteli? V průměru je to jedna třetina života. To je velmi dlouhá doba. Určitě nám proto dáte za pravdu,... Jak poznat kvalitní matraci

Víte, kolik času strávíme v posteli? V průměru je to jedna třetina života. To je velmi dlouhá doba. Určitě nám proto dáte za pravdu, že výběr matrace by se tedy neměl vůbec podceňovat. Je prokázáno, že spánek a odpočinek na kvalitní matraci podpoří vaše fyzické i psychické zdraví. Jak ale poznat dobrou matraci, když je na trhu velká škála typů lišící se značně také cenou? Nutno podotknout, že cena bohužel ne vždy souvisí s kvalitou produktů. Tomu se dá naštěstí snadno předejít. Stačí najít specializovaného prodejce, který své profesi rozumí a používá pouze materiály nejvyšší jakosti. Jedním takovým je česká firma USNU nové spaní, která poskytuje svým zákazníkům špičkové matrace za rozumné ceny. Čím si získali přízeň svých zákazníků?

Předpoklady kvalitní matrace

Dnešní svět je uspěchaný, přináší s sebou spoustu starostí a stresu. O to důležitější je odpočinek, který nám pomáhá regenerovat a nabíjí nás energií do nového dne. V USNU nové spaní jsou si toho vědomi, a proto mají jejich matrace tyto ověřené přednosti:

 1. Využívají nejmodernější materiály v nejvyšší možné jakosti.
 2. Mají certifikát OEKO-TEX zaručujícím se nepřítomností zdraví škodlivých látek.
 3. Jsou antialergenní, čímž jsou vhodné pro všechny alergiky, astmatiky a uživatele s citlivou pokožkou.
 4. Jsou klinicky testované, čímž ověřují správnost konstrukce matrace a vhodné provedení anatomických zón.
 5. Jsou maximálně prodyšné a odvádí nežádoucí vlhkost. Tím je zajištěna vysoká hygiena lůžka.
 6. Každý typ je označen “vhodností matrace”, která přináší jedinečnou výhodu snadného výběru matrace podle váhy daného uživatele. To znamená, že při výběru nemůžete zvolit špatně.
 7. Dokonale se přizpůsobí uživateli a poskytují správnou podpěru těla.
 8. Přináší uvolnění, tolik potřebnou regeneraci a ničím nerušený odpočinek.
 9. Většina typů disponuje výhodou nelepeného provedení matrací, což má za následek lepší údržbu, se kterou prodloužíte její životnost.
 10. Mají prodlouženou záruku až na 7 let, čímž podtrhují jejich kvalitu provedení.

Typy matrací

USNU nové spaní poskytuje celou řadu typů matrací. Každý druh má své klady a jedinečné vlastnosti. Doporučit pouze jeden typ nelze, protože je to velmi individuální. Záleží na každém uživateli, jeho váze, postavě a preferencích. Rozhodně není vhodné kupovat stejné matrace pro celou rodinu, protože byli zrovna v akci 1+1 zdarma. Pokud vám záleží na vašem zdraví, opravdu se poraďte se specialistou, který vám doporučí to nejlepší. Vybírat můžete z těchto typů:

 • zdravotní a ortopedické matrace
 • pěnové matrace
 • pružinové matrace
 • matrace z paměťové pěny
 • latexové matrace
 • matrace na rozkládací postele
 • matrace pro děti
 • matrace pro seniory

Kolik stojí

Ať už hledáte ekonomické řešení, nebo toužíte po opravdu výjimečném odpočinku, v každém případě máte jistotu kvality za rozumnou cenu. Neváhejte zajít na jednu z jejich kamenných prodejen v Ostravě, Frýdku-Místku, Zlíně a Olomouci, kde se na vás těší jejich školený personál. Předvýběr si můžete udělat také online na jejich e-shopu, kde najdete všechny informace o vlastnostech jednotlivých matrací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář