Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak na bydlení v Praze? Poradíme vám! Jak na bydlení v Praze? Poradíme vám!
Každý z vás určitě alespoň jednou v životě zatoužil po bydlení v našem hlavním městě. Není se ostatně čemu divit. Praha je takovým středobodem veškeré kultury i... Jak na bydlení v Praze? Poradíme vám!

Každý z vás určitě alespoň jednou v životě zatoužil po bydlení v našem hlavním městě. Není se ostatně čemu divit. Praha je takovým středobodem veškeré kultury i společenských akcí, zároveň nabízí rozsáhlé možnosti z hlediska zajímavých pracovních pozic. Takové benefity zkrátka občané naší republiky z jiných oblastí jednoduše nemají.

V Praze je sice dostatek všech výše zmíněných aspektů, nicméně naleznout v jejích útrobách klid a pohodu může být problém. V posledních letech se ovšem i na tyto věci dostává. Chcete snoubit život ve velkoměstě s nádechem přírody? Vysvětlíme vám, jak na to!

Hledejte klidné lokality jako je například Horní Žižkov

Málokterá pražská lokalita je momentálně tak žádaná z hlediska bydlení jako právě Horní Žižkov. Ten totiž prochází rozsáhlou revitalizací, na jejímž konci je vidina obchodní a rezidentní čtvrti, která se přímo uzpůsobí běžným potřebám obyvatelů. Byty v Praze na Žižkově v rámci projektu Byty na Vackově jsou rozděleny do pěti právě vznikajících objektů, které dohromady pojmou 347 jednotlivců či rodin. Jejich velikost se pohybuje mezi 1+kk až 4+kk, takže se dostane skutečně na všechny.

byty na Vackově

Vlastní bydlení na dosah ruky

U Horního Žižkova ještě zůstaneme, protože právě tato oblast Prahy poskytuje obyvatelům klidné prostředí s možností procházek v přírodě. Nedaleko zmíněných objektů se totiž nachází park Židovská pec, který je naprosto odtrhnout od ruchu velkoměsta. Prodej bytů na Praze 3 byl spuštěn již před nějakou dobou, takže je jasné, že volných bytových prostor už příliš nezbývá. Proto vám radíme, abyste se v případě zájmu co nejdříve podívali na oficiální stránky projektu.

Tam se mimo jiné dozvíte, že se v okolí bytů nachází veškerá občanská vybavenost, konkrétně:

  • školy a školky
  • restaurační zařízení a sportovní areály
  • ordinace lékařů a zastávky MHD
  • památky, obchodní domy a další

Za klidem a pohodou se dnes nemusíte stěhovat z Prahy někam na venkov. Vedení hlavního města si je dobře vědomo základních lidských potřeb, a proto případným zájemcům o vlastní bydlení vychází vstříc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář