Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak koupit levnou náplň do tiskárny? Jak koupit levnou náplň do tiskárny?
Chcete poradit, jak zajistit, aby tisk jakýchkoliv vašich dokumentů byl co nejlevnější? Vše začíná u náplně a u toho, kolik stojí. Jak zajistit, aby... Jak koupit levnou náplň do tiskárny?

Chcete poradit, jak zajistit, aby tisk jakýchkoliv vašich dokumentů byl co nejlevnější? Vše začíná u náplně a u toho, kolik stojí. Jak zajistit, aby se jednalo o jednu z nejlevnějších? Naše rady vám v tom pomohou.

Nakupujte online

Internetových obchodů s tímto spotřebním materiálem je na trhu více než dost. A toho byste měl využít. To proto, že jejich ceny jsou často nižší, než v kamenných obchodech. Dále je třeba říci i to, že existují i různé srovnávače cen. Kdo hledá levné tonery, měl by na ně zamířit. To proto, že si na daném místě může jednoduše a rychle porovnat ceny a poté pořídit nejlevněji. A jelikož se ceny mohou lišit i poměrně výrazně, je to rozhodně dobrá volba. Zvláště, pokud tisknete často.

Kupte alternativní náplně

Když je náplň vybírána, je možné zvolit jednu ze 2 kategorií. Pokud jde o tu první, tak se jedná o originální náplně, kam spadají třeba cartridge Samsung. Jsou charakteristické tím, že je vyrábí právě tato konkrétní firma. Ta garantuje kvalitu, ale mnohdy je nutné platit takzvaně za značku. Proto jsou z hlediska ceny lepší volbou takzvané alternativní náplně, které vyrábějí jiné firmy. Hlavní předností jsou zde zcela pochopitelně nízké ceny. Zaujmou i další jistoty, jako je třeba:

  • Široký výběr
  • Kompatibilita stiskárnou
  • Dobrá kvalita tisku

Hleďte na výdrž

Čím déle vám náplň vydrží, tím lépe, jelikož nebude nutné v brzké době kupovat novou. Když vybíráte tu pravou, měli byste hledět právě na tento parametr. Jak je udáván? V počtu stránek A4, které je možné potisknout. Čím více to bude, tím déle vám náplň nejenom vydrží, ale tím výhodněji budete tisknout. Za náplň sice dáte více než za tu menší, ale v přepočtu na počet vytištěných stránek šetříte. Mnohdy opravdu nemalé peníze. A kdo navíc tiskne pravidelně a také celkem hodně, pro toho by měla být daná cesta naprostou samozřejmostí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář