Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Jak by měl vypadat zásnubní prsten? Jak by měl vypadat zásnubní prsten?
Chystáte se kupovat zásnubní prsten? Pak byste tomu měli věnovat značné úsilí a nespokojit se jen tak s něčím. Ženy ocení, pokud si na výběru... Jak by měl vypadat zásnubní prsten?

Chystáte se kupovat zásnubní prsten? Pak byste tomu měli věnovat značné úsilí a nespokojit se jen tak s něčím. Ženy ocení, pokud si na výběru dáte záležet a nekoupíte jen tak něco. Vyberete zásnubní prsteny s briliantem, které budou připomínat vaši lásku a odhodlání si danou ženu vzít? Budete jistě náležitě oceněni.

Jak by měl prsten vypadat?

Pamatujte, že zásnubní prsten je něco výjimečného. Jak by měl tedy vypadat a co je pro něj charakteristické? Zásnubní prsten by vždy měl mít diamant, nebo alespoň zirkon. Podle staré tradice má počet kamenů na prstenu vyjadřovat počet let, do kterých se má uskutečnit svatba – takže když si pospíšíte, měl by stačit jen jeden drahý kámen. Briliant je samozřejmě nejlepší volbou, byť je třeba pamatovat na to, že takový malý kamínek rozhodně něco stojí. Zirkony sice na první pohled působí podobně, ale po čase ztrácí třpyt a lesk.

Kde nakupovat?

Zásnubní prsteny nakupujte vždy u ověřeného prodejce a ideálně ne na internetu. Je vždy lepší, pokud si můžete prsten na vlastní oči prohlédnout. Ujistěte se, že je vyroben z kvalitního materiálu a také pečlivě zpracován. Dejte si pozor na podezřele levné diamantové šperky nejčastěji z Asie – jejich původ je pochybný a může se klidně jednat i o padělky. Krásné briliantové šperky by vždy měly mít průkaz původu, který dostanete při koupi a který prokazuje hodnotu diamantu i drahého kovu.

Originalita je povolena

Ne každý touží po klasice. Některé dámy dají přednost i originálnímu řešení, které je ale neotřelé a neméně romantické. Můžete klidně vyrobit vlastní prstýnek ze dřeva nebo kůže, případně se rozhodnout společně si vytetovat kroužek symbolizující vaši oddanost. Možnosti jsou různé, a proto se nemusíte nechat omezovat pravidly. Je sice pravda, že tradice mají hodnotu, ale ne vždy je potřeba se slepě podřizovat něčemu, co vám není zcela vlastní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář