Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Internetové seznamky – vážný vztah i nezávazný flirt Internetové seznamky – vážný vztah i nezávazný flirt
Na internetu trávíme podstatnou část našeho života. Mobilní telefon máme stále u sebe a ať už pracujeme nebo sledujeme film, vždy si najdeme čas... Internetové seznamky – vážný vztah i nezávazný flirt

Na internetu trávíme podstatnou část našeho života. Mobilní telefon máme stále u sebe a ať už pracujeme nebo sledujeme film, vždy si najdeme čas zkontrolovat sociální sítě. I proto dnes velká spousta lidí využívá k seznámení online seznamku.

Svou seznamku si najde každý

Výběr různých seznamek je opravdu veliký. Existují takové, které slibují nalezení pravé lásky, ale i takové, které nabízejí jen nezávazný flirt. Pokud tedy nehledáte zrovna vážný vztah, vyzkoušejte flirt seznamku!

Buďte opatrní

Seznamka sice může být skvělý místem k seznámení, ale je důležité být opatrný. Až do doby reálného setkání tváří v tvář totiž nikdy nevíte jistě s kým si píšete. Proto buďte opatrní v tom, co o sobě cizím lidem prozrazujete.

Opatrní byste měli být i u toho, co o sobě píšete na veřejně přístupnou část profilu. Například sex seznamka je většinou přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům, ale i tak není příliš moudré zveřejňovat zde nějaké příliš soukromé informace.

V neposlední řadě je důležité dbát na bezpečnost v okamžiku schůzky. První schůzku proto vždycky uskutečněte na nějakém veřejném místě a vždy někomu řekněte, kam a s kým vlastně jdete.

Jak na seznamce zaujmout?

Samozřejmě neexistuje jednoduchý návod, jak mít na seznamce úspěch. Přesto jsme se rozhodli vypsat několik zásad, které vám můžou pomoct:

  • Mějte v profilu fotografii – lidé rádi vědí, s kým si píšou
  • Napište něco o sobě
  • Prozraďte ostatním své koníčky
  • V profilu o sobě nelžete

Vždy dejte ostatním uživatelům seznamky jasně najevo co od seznámení očekáváte. Nikdo nemá rád, když ho někdo tahá za nos, proto je důležité vždy jasně uvést, jestli hledáte vážný vztah, nové přátele, dopisování nebo jen nezávazné povyražení. Předejdete tak zbytečnému konfliktu, nebo i budoucímu zklamání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář