Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Do lázní klidně i ve 30. Proč nejsou lázně jen pro důchodce? Do lázní klidně i ve 30. Proč nejsou lázně jen pro důchodce?
Myslíte si, že lázně jsou jen pro starší ročníky? Omyl – do lázní může jet skutečně každý, kdo potřebuje dobít baterky a načerpat novou... Do lázní klidně i ve 30. Proč nejsou lázně jen pro důchodce?

Myslíte si, že lázně jsou jen pro starší ročníky? Omyl – do lázní může jet skutečně každý, kdo potřebuje dobít baterky a načerpat novou energii. Není nutné, aby vás trápily nějaké závažné zdravotní potíže – v lázních se dá léčba provádět i zcela preventivně, bez ohledu na váš aktuální zdravotní stav. Kdy se vyplatí vyrazit a kam jet?

Při stresu a vyčerpání

Připadá vám, že je to toho na vás v poslední době moc? Lázeňský pobyt prospěje každému, kdo se potýká s důsledky nahromaděného stresu. Zkombinujte tradiční koupele, masáže, nebo i další procedury, která vám vrátí klid a rovnováhu. Zkusit můžete i velmi efektivní oxygenoterapii, což je léčebná procedura, při které se do vašeho těla dostává větší množství kyslíku. Ten pak aktivuje energii, zlepšuje paměť a pomáhá celkové regeneraci.

Posílení imunity

Hlavně po zimě bývá naše obranyschopnost oslabená. Posílit ji můžete zdravým jídlem, pohybem, ale právě i lázeňskými procedurami nebo dobře naplánovaným odpočinkem. Vyrazit do lázní klidně i jen na víkend může být prvním krokem k získání lepší imunity.

Nebojte se lázeňských procedur

I když nemáte přímo zdravotní potíže, nemá význam bát se klasických lázeňských procedur. Jsou velmi prospěšné pro kohokoliv, nezáleží na tom, kolik vám je nebo zda se s něčím léčíte. Klidně si něco nechte doporučit a užijte si hýčkání.

Kam vyrazit?

Možností je spousta, nejen v Česku, ale také za hranicemi. Velmi oblíbené jsou lázně v Maďarsku, ale pokud se vám nechce cestovat tak daleko, může být dobrou volbou také Slovensko. Zlaté termální koupele jsou oblíbenou destinací nejen pro své efektivní procedury, ale také jako místo, kde se dá volný čas využít mnoha způsoby, které budou bavit i mladší ročníky. Zkuste luxusní lázeňský hotel ROYAL PALACE*****, který nabízí skutečně prvotřídní servis, a kromě relaxu si zde budete moci vychutnat i skvělou stravu a maximální komfort.

Zdroj obrázku: PeterVrabel / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář