Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Chodíte na preventivní prohlídky? Včasná diagnóza může být klíčová Chodíte na preventivní prohlídky? Včasná diagnóza může být klíčová
Pokud chcete mít své zdraví skutečně pod kontrolou a být si jisti, že pro něj děláte maximum, je nejlepším řešením nezanedbávat preventivní prohlídky. Jsou... Chodíte na preventivní prohlídky? Včasná diagnóza může být klíčová

Pokud chcete mít své zdraví skutečně pod kontrolou a být si jisti, že pro něj děláte maximum, je nejlepším řešením nezanedbávat preventivní prohlídky. Jsou zde proto, aby včas odhalily možné problémy a odeslaly vás ke specialistovi dříve, než bude zbytečně pozdě. Skvělé je, že na preventivní kontroly máte u některých lékařů zdarma nárok v pravidelných intervalech a zdarma. Proto bychom všichni měli chodit k praktickému lékaři, k zubaři, a ženy ještě ke gynekologovi.

Odhalí dosud skrytá onemocnění

Preventivní prohlídky dokážou snadno a včas odhalit možná dosud skrytá onemocnění. Mohou vám ušetřit zcela zbytečné zdravotních komplikace a nezřídka zachránit i život. Praktický lékař dokáže snadno odhalit například vysoký krevní tlak, cukrovku či vysoký cholesterol. Jestliže se nám podaří tyto nemoci podchytit včas, je vyšší šance na jejich úspěšné řešení. Lékař vás následně může odeslat třeba do plicní ambulance Bratislava, aby byly provedeny další testy a aby se zabránilo tomu, že bude nějaká nemoc nepozorovaně postupovat.

Co se na preventivní kontrole dělá?

Lékař s vám především probere vaši rodinnou anamnézu a zaměří se na nebezpečí některých typických onemocnění. Dále změří krevní tlak, vyšetří štítnou žlázu, srdce, plíce, případně se zaměří na konkrétní potíže, které máte nebo které hrozí. Typické je také to, že vám lékař odebere krev a odešle ji na analýzu do laboratoře, díky tomu se mohou odhalit skryté potíže, které se projeví jako nerovnováha v krvi a naměřených hodnotách.

Co dál?

Pokud se zjistí nějaké potíže, dají se většinou velmi snadno a efektivně řešit. Jestliže vy sami nepociťujete žádné potíže, bývá taková nemoc skutečně na počátku a dá se snadno léčit. Internista Bratislava může navrhnout jednoduchou neinvazivní léčbu, která je vhodná pro váš konkrétní problém a dokáže zastavit postup nemoci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář