Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Chcete potěšit své dítě? Kupte mu jednu z těchto hraček! Chcete potěšit své dítě? Kupte mu jednu z těchto hraček!
Ve většině případů můžete děti potěšit poměrně snadno. Hlavně to určitého věku jsou nadšení z každé maličkosti. To ale neznamená, že byste na nich... Chcete potěšit své dítě? Kupte mu jednu z těchto hraček!

Ve většině případů můžete děti potěšit poměrně snadno. Hlavně to určitého věku jsou nadšení z každé maličkosti. To ale neznamená, že byste na nich měli šetřit. Kreativní a chytré hračky je nejen potěší, ale také pro ně budou mít velký význam, protože budou moci rozvíjet svou fantazii, motoriku a mnoho dalšího. Co koupit pro chlapce nebo děvčata, aby je to potěšilo?

Vžijte se do kůže malého chlapce

Pamatujete si, co vás bavilo jako malé dítě? Pravděpodobně jste si obvykle hráli s předměty pro dospělé. Dnešní děti to mají stejně. Hračky pro kluky nemusí být jen autíčka. Pořídit jim můžete activity board (pro nejmenší) nebo dřevěný box s nářadím pro malé kutily (pro trochu větší). Pro malé děti se bude hodit také paměťová hra, kterou s nimi můžete hrát.

 

Větší kluci budou mít jistě trochu jiné zájmy a jen nářadím je nepotěšíte. To ale neznamená, že jim musíte pořizovat chytrý telefon nebo drahé hry na počítač. Soustřeďte se na kreativní stavebnice nebo společenské hry, které si může zahrát celá rodina. Dobrou volbou je také dětský foťák nebo lego. Dnešní stavebnice jsou propracované a složité i pro dospělého. Teenagery to jistě potěší. Nezapomeňte hračky kombinovat a vytvořit směs:

  • pohybové hračky,
  • edukativní pomůcky,
  • zábavné předměty,
  • kreativní hračky.

Možností pro dívky je milion

Na trhu paradoxně najdete mnohem větší výběr pro dívky. Hračky pro holky jsou velmi populární a zdá se, že toho vždy dívky potřebují mít doma více. Díky tomu zde máte z čeho vybírat. U malých holčiček byste se měli soustředit na edukativní a interaktivní hračky jako u kluků. Pro větší děvčátka ale máte otevřený široký obzor možností.

 

Panenky a plyšáci jsou klasika. Zvolit ale můžete také hrací skříňky, které budou jedinečnou vzpomínkou na dětství až do dospělosti nebo kuchyňku. Krásným dárkem jsou také dřevěná zvířátka, ze kterých si můžete doma udělat malou zoologickou zahradu nebo dům pro panenky, se kterým si budou dívky zaručeně rády hrát po mnoho let. Větší můžete potěšit sadou na make-up nebo manikúru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář