Azet rádce

rady, tipy, návody, recenze

Chcete, aby vaše auto bylo dlouho jako nové? Investuje do autopotahů a autokoberců. Chcete, aby vaše auto bylo dlouho jako nové? Investuje do autopotahů a autokoberců.
V autech trávíme stále více času. Hodiny, které strávíme v autosedačce, se tak často téměř rovnají hodinám, které strávíme například na gauči. Nejen z tohoto důvodu se... Chcete, aby vaše auto bylo dlouho jako nové? Investuje do autopotahů a autokoberců.

V autech trávíme stále více času. Hodiny, které strávíme v autosedačce, se tak často téměř rovnají hodinám, které strávíme například na gauči. Nejen z tohoto důvodu se tak vyplatí autosedačku, zejména pokud jste si koupili nové auto, uchránit před nejrůznějšími nečistotami a přílišným odíráním pomocí autopotahů. V neposlední řadě autopotahy oceníte i v opačném případě, tedy pokud jste si koupili starší vůz a jeho sedačky jsou poněkud poničené.

Seďte v čistotě a pohodlí

Základní výhodou a funkcí potahů na sedačky je samozřejmě ochrana původního čalounění před poškozením, znečištěním a opotřebením. Když se ušpiní, lze je poměrně snadno vyčistit či vyprat, nebo jednoduše zakoupit nové.  Vybrat autopotahy do auta není nikterak složité, stačí znát rozměry a tvar sedačky vašeho vozu, neboť aby autopotahy působily přirozeně, a staly se tak určitou součástí designu interiéru vašeho automobilu, měly by být co nejpřesnější či případně ušité přímo na míru. Samozřejmostí je, že autopotahy je dnes možné zakoupit v nejrůznějších barvách a jsou vyrobené s různých materiálů.

Mokro ani bahno nepředstavuje s autokoberci žádný problém

Pokud chcete interiér vašeho vozu ochránit ještě více, vyplatí se kromě investice do autopotahů také zakoupení autokoberců, ať již gumových či textilních. Autokoberce oceníte zejména při nepřízni počasí, kdy ochráníte interiér před bahnem a vlhkostí, ale také před nejrůznějšími kamínky či prahech. V případě potřeby je z auta jednoduše vyjmete a vyčistíte. Koupit autokoberce je velmi jednoduché, vyrábějí se totiž v přesných velikostech pro jednotlivé automobily. Stačí tak pouze znát značku a model vašeho vozidla a autokoberec bude do vašeho vozu přesně pasovat. Pokud přemýšlíte, zda dát přednost autokobercům gumovým, či naopak textilním, obecně platí, že gumové koberce jsou vhodnější na zimní a podzimní ježdění, kdy interiér lépe ochrání před mokrem, bahnem či sněhem. Zároveň je jejich čistění mnohem jednodušší a rychlejší. Textilní koberce působí luxusněji a jsou k sehnání ve více barevných variantách, jejich údržba je ale samozřejmě náročnější. Vhodné jdou tak zejména na léto.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Žádné komentáře.

Buďte první kdo napíše komentář